Outlast 2 Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı

Sevilen oyun Outlast'ın devamı niteliğindeki Outlast 2'nin ne zaman çıkacağı büyük merakla beklenmekteydi. Ve elimize ulaşan bilgilere göre resmi çıkış tarihi resmen açıklandı. Peki o tarih ne ?

Outlast 2 Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı

Korku oyunları günümüzde VR teknolojisi sayesinde daha önemli bir boyut kazandı. Gelişmiş grafikler, animasyonlar sayesinde de insanlar eskisine nazaran çok daha kaliteli oyunlar oynayabiliyorlar. Korku oyunu dünyasında adeta bir devrim ortaya koyan Outlast oyunu , ilk çıktığından beri güzel konusu ve oynanışı ile bizleri mest etti. Sonunu merakla bekleyerek oynadığınız oyun, büyük bir ilgiyle karşılaşınca devam oyunu da piyasaya sürülüyor.

Outlast oyunu, devam niteliğindeki Outlast 2 oyunu ile bir seriye dönüşüyor.  Peki yeni oyunun çıkış tarihi ne ? Açıklanan verilere göre oyun 25 Nisan 2017 tarihinde resmen piyasada olacak.

OUTLAST NASIL BİR OYUNDU ?

Şimdi ilk oyunu oynamayanlar için biraz oyundan bahsedelim ; Outlast oyununda , bir akıl hastanesini, orada tuhaf olaylar döndüğünü düşündüğümüz için yetkili sıfatıyla ziyaret ediyorduk. İşte bu ziyaret sırasında işler çığırından çıkıyordu. Güvenlik görevlilerinin öldüğü, hastaların bir başlarına adeta hapishane gibi yaşadıkları korkunç hastanede kapana kısılmıştık. Çünkü hastane yönetimi kaçkınların eline geçmişti ki bunlar adeta kana susamış canilerdi. 

 

outlast 2 ne zaman çıkacak outlast 2 çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.