Origin Access Kullanıcılarına Ücretsiz Oyun Müjdesi

Origin Access sisteminde yeni bazı ücretsiz oyunlar ortaya çıkmaya başladı.

Origin Access Kullanıcılarına Ücretsiz Oyun Müjdesi

Origin Access sisteminde yeni  bazı ücretsiz oyunlar ortaya çıkmaya başladı. 

EA Games’e ait olan dijital oyun servisi şeklinde hafızalarda yer alan Origin, Sony şirketinin oyun konsolları için uygulamış olduğu sisteme benzeyen yeni bir sistemi duyurmuş ve de kullanıcılara aylık veyahut senelik ücretle birlikte kullanım olanağı verilen Origin Access erişime açılmış idi

Origin Access isimli bu sistem sayesinde kullanıcılar belirli bir miktar ücret ödeyip yine EA Games’in seçmiş olduğu oyunları ek bir şekilde ücret ödemesi yapmadan, doğrudan  kendi hesaplarını kullanıp oynayabiliyor. Bazı zaman standart seviyeler içerisinde seyreden oyunlar eklenmekte olsa bile Origin Access bu sistemine bazı zamanlarda efsane serileride eklemiyor dersek yalan olur. İşte buna benzeyen bir tane haber daha paylaşıldı. Yapılmış olan açıklamadan sonra sisteme son dönemin en fazla konuşulan oyunlarının eklenmiş olduğu açıklandı.

Sisteme eklenmiş olan bu yeni oyunların ise Battlefield 1 ile birlikte Titanfall 2 oyunları olduğu açıklandı. Çıkmış olduğu dönemde efsane durumuna gelmiş olan yeni seri Battlefield 1 oyunu ile birlikte, ilk serisinden hemen sonra  çok büyük merak ile beklenmeye başlanılan Titanfall 2 oyununun sisteme eklenmesi ile, kiralık oyun sistemi çok daha fazla çekmiş olacak. Çok uzun bir zaman boyunca ücretsiz bir şekilde sunulacak olan  bu oyunların dışında daha yeni müjdeli haberlerde yapıldı.

Özellikle de erken erişim oyunları ile ilgili çok önemli adımlar atılmış olduğu belirtildi. Bu kapsamda ise Battlefield 1 ile birlikte Titanfall 2 oyunlarından hemen sonra kullanıcılara FIFA 18 oyununun ilk oynanış bölümünün de sunulacak olduğu açıklandı.  

origin access ea games fifa 18
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.