Oppo R11 ve R11 Plus Modellerinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çin'in en büyük elektronik şirketlerinden birisi olan Oppo, akıllı telefon pazarına R11 ve R11 Plus adında iki yeni model daha getirmeye hazırlanıyor.

Oppo R11 ve R11 Plus Modellerinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Akıllı telefon dünyasının özellikle Asya bölgesinin yükselen değeri Oppo'nun üzerinde çalıştığı bilinen Oppo R11 ve Oppo R11 Plus modellerinin çıkış tarihi ortaya çıktı.

Oppo R11 modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Şirketin bu modelini çok kısa süre sonra tanıtması bekleniyor. Oppo R11 ve R11 Plus modelinin tanıtım tarihi Weibo üzerinden sızdırılan bir poster görüntüsü ile ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre Oppo R11 modeli 10 Haziran'da firma tarafından düzenlenecek etkinlikle birlikte tanıtılacak.

Oppo düzenleyeceği etkinlikte R11 modeli ile birlikte bir üst model olan R11 Plus modelini de kullanıcılarına duyuracak. Daha öcne TENAA üzerinde bu modellerle ilgili alınan sertifika sızdırılmıştı.

Oppo R11 modeli 5.5inç ekran boyutu, Snapdragon 660 işlemci yonga seti ile birlikte 4GB RAM ve 2900mAh batarya ile kullanıma sunulacak. Ayrıca cihazda 16MP + 20MP arka çift kamera bulunması beklenirken 20MP ön selfie kamerasına da yer verilecek.

Oppo R11 Plus modeli ise 6inç gibi devasa ekran boyutu ile kullanıcılara sunulacak. 6GB RAM ile birlikte 3880mAh batarya gücü ile satışa sunulacak olan R11 Plus modelinin diğer teknik özellikleri R11 modeli ile hemen hemen aynı.

6 inç boyutundaki Oppo R11 Plus ise 6 GB RAM ve 3880 mAh bataryaya sahip. Telefonun diğer özellikleri standart modelle aynı. Plus modelinin de 10 Haziran’da tanıtılması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.