Oppo R11 Modeli Satış Rekoruna Doğru Koşuyor

Tanıtıldığı ilk günden beri kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Oppo'nun yeni amiral gemisi R11 modeli satış rekoruna doğru gidiyor. Oppo R11 ön sipariş kayıtlarına bakıldığında birkaç gün içinde 500 bin limitinin üst seviyeleri görüldü.

Oppo R11 Modeli Satış Rekoruna Doğru Koşuyor

Oppo tarafından 9 Haziran 2017 tarihinde resmi olarak tanıtılan R11 modeli satış rekorları kırabilir. Tanıtımının ardından geçen 3 günlük süreç içinde ön sipariş yerine geçen kayıt sayısının 500 bini geçtiği belirtildi.

Çin'in son dönemde en çok satış yapan akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Oppo, geliştirdiği R11 modelinin tanıtımını yapmasının ardından 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı bulunan versiyonu için aldığı ön sipariş kayıtları devam ederken ön sipariş veren kullanıcıların cihazlarını 16 Haziran'dan itibaren alabilecekleri duyuruldu.

Oppo R11 modeline sahip olabilmek için 441 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Rose Altın, siyah veya şampanya altın renk seçenekleri olan cihazın kırmızı rengini alabilmek için ise tam 470 dolar ödemek zorundasınız.

Oppo R11 modelinde kırmızı rengi global anlamda satışa sunup sunmayacağı henüz net değil. Bu renk sadece Çin'e özel olarak ta satıştaki yerini alabilir.

Şuan için özellikle Çin pazarında büyük ilgi çeken Oppo R11 modeli bakalım ne kadar satış bandı yakalayabilecek?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.