Oppo R11 Modeli İlk Kez Bir Videoda Bu Kadar Net Görüntülendi

Oppo firmasının 10 Haziran tarihinde resmi tanıtımını gerçekleştireceği Oppo R11 modeline ait yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez Oppo R11 modeli çalışır halde bir videoda görüntülendi.

Oppo R11 Modeli İlk Kez Bir Videoda Bu Kadar Net Görüntülendi

Oppo R11 modeli 10 Haziran'da tanıtılacak. Tanıtımına kısa süre kalmasına rağmen cihaz hakkında artık o kadar çok bilgi sahibi olabildik ki tanıtımda çok fazla bir sürprizle karşılaşmayacağımızı düşünüyoruz. Kısa süre önce Oppo R11 modelinin basın fotoğrafları ortaya çıkarılmışken şimdi de RayArena adlı oluşum R11 modelini çalışır halde bir videoda kaydederek kullanıcıları ile paylaştı.

Oppo R11 modelinin gold, rose gold, gümüş ve siyah olarak dört farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Modele ait teknik özellikler de daha önceki haberlerimizde paylaşılmıştı. Bu özelliklere kısaca değinecek olursak 5.5 inç ekran boyutu barındıran telefon 1080p kalitede video kaydı yapabilecek. Snapdragon 660 yonga setli işlemci barındıracak olan model 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı barındıracak.20MP çift kamera ile gelecek olan ürün 3000mAh batarya gücünün yanında parmak izi tarayıcısına da sahip olacak.

Oppo R11 modelinin R11 Plus modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Önümüzdeki hafta 10 Haziran'da resmi tanıtımının gerçekleştirileceği düşünülen Oppo R11 modeline ait yayınlanan kısa bir video ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.