Oppo R11 için Yine Görseller Yayınlandı

Oppo R11 akıllı telefonlarıyla ilgili sürekli olarak yeni detaylar gelmeye başladı. Çıkışına çok kısa bir süre kaldığı belirtilen akıllı telefon Oppo R11 serisinin yeni detayları neler?

Oppo R11 için Yine Görseller Yayınlandı

Akıllı telefon dünyasına yeni katılacak modellerden biri olarak gündeme gelen Oppo R11, serisi akıllı telefonların tanıtımı için artık çok kısa bir süre kaldı. Yeni seri akıllı telefonların tanıtımına bu kadar kısa bir süre kalmasından mı yoksa telefonların çok merak edilen seriler olmasından mı bilinmez ama sürekli olarak yeni seri akıllı telefonlarla ilgili yeni bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Son olarak telefonların Haziran ortalarına doğru tanıtılacağı iddiaları gündeme gelmişti. Şimdi ise Oppo R11 serisine ilişkin yeni görseller ve yeni özellikler yayınlandı.

Oppo R11 Ne Zaman Geliyor?

Muhtemelen Haziran ayının ikinci haftası içerisinde tanıtılması beklenen Oppo R11 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen son görsellerde telefonların çift arka kamera kullanımı tercih ettiği bir nevi kesinleşirken bunun dışında Oppo R11 serisinin Snapdragon 660 işlemcileri beraberinde getirmesi bekleniyor.

4 GB Ram bellek miktarına da sahip olacak olan akıllı telefonların 5.5 inç ekranla beraber gelmesi de bekleniyor. Son gelen bilgilere göre Pembe, Gümüş, Siyah ve Altın renklerine de sahip olacak olan telefonların önümüzdeki haftadan sonra ise tanıtılması bekleniyor. Oppo R11 serisini tanıtımı sonrası tüm özelliklerini de net bir şekilde görmüş olacağız.  

oppo r11 oppo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.