OnePlus 5'in Özelliklerinin Bulunduğu Konsept Videosu Yayınlandı

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan OnePlus, uzun süredir merakla beklenen amiral gemisi olan OnePlus 5 modelini yakın zamanda duyurabilir. Son gelen sızıntılara göre OnePlus 5, şık tasarımının yanında oldukça güçlü donanım özelliklerini de barındıracak.

OnePlus 5'in Özelliklerinin Bulunduğu Konsept Videosu Yayınlandı

OnePlus 5 modelinin yakın zamanda duyurulması bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla ilgili görseller ve özellikler sıkça dillendirilmeye başlandı. TechDroider kaynaklı bir konsept video ile OnePlus 5 modelinin genel tasarımı hakkında kullanıcılar biraz bilgi edinirken şık tasarım oldukça beğeni topladı.

Çerçevesiz ekranile birlikte çift arka kameranın yer aldığı OnePlus 5, 2017 yılında pazara sürülen amiral gemilerinde var olan birçok özelliği barındırıyor. Tasarımında cam ve metalik karışımın harika bir şekilde kullanıldığı gözlenirlen farklı bir şekilde tasarlanmış kenarlıklarda oldukça dikkat çekiyor.

OnePlus 5 modelinin yayınlanan konsept videosunda "Home" tuşuna yerleşik parmak izi tarayıcısı ile birlikte daha önceki OnePlus modellerinin tasarımlarına birçok benzerlik te bulunuyor.

OnePlus 5 Özellikleri ve Konsept Videosu

Haziran 2017 tarihinde duyurulması beklenen OnePlus 5 modeli AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 835 işlemci yonga seti, yüksek çözünürlükte çift arka kamera, 8GB RAM ile birlikte 128GB dahili depolama alanı ile birlikte pazara gireceği iddia ediliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.