OnePlus 5 Ön Sipariş Rekoru Kırıp 300.000'den Fazla Ön Sipariş Aldı!

OnePlus firmasının merakla beklenen yeni akıllı telefonu OnePlus 5 ön sipariş rekoru kırıp 300.000'den fazla ön sipariş aldı.

OnePlus 5 Ön Sipariş Rekoru Kırıp 300.000'den Fazla Ön Sipariş Aldı!

OnePlus'ın daha önce pek çok kez sızan yeni amiral gemisi OnePlus 5 akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yaptı. Henüz satışları başlamayan OnePlus'ın yeni amiral gemisi OnePlus 5 daha satışa çıkmadan 300.000'den fazla ön sipariş almayı başardı.

OnePlus'ın gerek tasarımı gerekse performans ve özellikleriyle Apple'ın iPhone 7 Plus modelinin benzeri OnePlus 5 modelini pek çok kişi büyük bir merakla bekliyor.

20 Haziran 2017'de Çin'de satışa çıkacak olan OnePlus 5 modelini bir e-ticaret sitesi daha çıkmadan ön siparişe açtı. Çin'in önemli e-ticaret sitelerinden olan Jingdong.com'un açtığı OnePlus 5 ön siparişleri kısa süre içinde 300.000'e ulaştı.

oneplus-5

OnePlus'ın yeni modeli OnePlus 5 pek çok kişiye göre iPhone 7 Plus ya da Oppo R11 çakması olmasına rağmen görünüşe göre yine de pek çok kişi tarafından satın alınacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre Snadragon 835 işlemcisinden güç alacak olan OnePlus 5 modeli 6 GB RAM'e 64 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM'e 128 GB dahili depolama alanıyla gelecek.

OnePlus'ın 20 Haziran'da satışa sunmayı planladığı OnePlus 5 modelinin çeşitli Asya ülkelerinde 22 Haziran'da satışa sunulması beklenirken OnePlus'un yeni amiral gemisi OnePlus 5'in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Son olarak OnePlus'ın yeni amiral gemi modeli katili OnePlus 5'in tanıtımını canlı izlemek isteyen kullanıcılar için OnePlus YouTube üzerinden canlı yayın başlatmış durumda. OnePlus 5 tanıtıldığı esnada bizler de OnePlus 5'in özelliklerini aktaracağız. 

oneplus oneplus 5 oppo r11 iphone 7 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.