OnePlus 5 Modelinin Tanıtım Tarihi Kesinlik Kazandı

OnePlus markasının gelecek amiral gemi modeli olan OnePlus 5 modeline ait yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. OnePlus 5 modeli ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan firma yetkilileri modelin tanıtım tarihini de resmi olarak duyurdu.

OnePlus 5 Modelinin Tanıtım Tarihi Kesinlik Kazandı

OnePlus 5 modeli ile ilgili meraklılarını sevindirecek bazı bilgiler ortaya çıktı. Yeni gelen haberlerle birlikte OnePlus 5 modelinin resmi tanıtım tarihi de kesinlik kazanmış oldu.

OnePlus firması yeni amiral gemisi ile ilgili ilk resmi bilgileri takipçileriyle paylaştı. Akıllı telefon pazarına damgasını vurması beklenen OnePlus 5 modeli ile ilgili firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamada ürünün tanıtım tarihine ait bilgiler verildi. Yapılan açıklamalarda OnePlus 5 modelinin 20 Haziran 2017 tarihinde resmi olarak tanıtılacağı duyuruldu.

OnePlus 5 Modelinin Genel ve Teknik Özellikleri

Apple'ın iPhone 7 Plus modeline benzer olarak çift arka kamera ile kullanıcılarına sunulması beklenen OnePlus 5, bulunduracağı kamera ile optik yakınlaştırma da kolaylıkla yapılabilecek. DxO aracılığıyla geliştirilen bu kamera sistemi kullanıcısına inanılmaz bir görüntü deneyimini sunması bekleniyor.

Yeni nesil Snapdragon 835 yonga setli işlemcisinden gücünü alacak olan OnePlus 5 bir önceki OnePlus 3T modeline göre tasarımsal olarak daha ince ve daha küçük olacağı biliniyor.

OnePlus 5 modeli ile ilgili bir çok konu merak edilirken bu meraklar yaklaşık iki hafta sonra gelecek bilgilerle netlik kazanmış olacak. OnePlus tarafından gelecek yeni amiral geminin akıllı telefon pazarında güçlü bir yer edineceği kuşkusuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.