OnePlus 5 Modelinin Adı Onaylandı! İşte OnePlus 5 Teknik Özellikleri

Çin'in en büyük telefon üreticilerinden OnePlus'un yeni akıllı telefon modelinin OnePlus 5 olacağı kesinleşirken cihaza ait birçok teknik özellik ortaya çıktı. Amiral gemisi konumundaki

OnePlus 5 Modelinin Adı Onaylandı! İşte OnePlus 5 Teknik Özellikleri

OnePlus'un gelecek amiral gemisinin adının Evan Blass tarafından gelen bilgilere göre OnePlus 5 olacağı kesinleşti. Geçtiğimiz hafta OnePlus CEO'sunun şirkette çalışan işçilerin bir telefonu topladıkları karikatür içeren görsel tarzında ipucu paylaşmıştı. Aynı zamanda daha önce yayınladığımız haberlerde OnePlus 5 modeline ait konsept video ve görüntüler gibi birçok sızıntılarda gelmeye devam etmişti.

Nihayetinde Çin'li firmanın OnePlus 5 modelinde üst düzey özelliklerin yer alacağı öne sürülüyor. OnePlus 4 piyasaya gelmeden OnePlus 5'in adının dillendirilmesinin ise Çin genelinde 4 rakamının uğursuz olarak kabul edilmesiyle ilgili olduğu belirtiliyor. İlginç bir detay olarak OnePlus 5 modeli firmanın üretimini gerçekleştireceği 5. akıllı telefon olarak kayıtlara geçecek.

Geçtiğimiz hafta sonu sızıntılarıyla ünlü VentureBeat yazarı Evan Blass, Twitter hesabından OnePlus 5 modeline ait olduğunu iddia ettiği teknik özellikleri barındıran bir görüntü paylaştı.

Bu arada geride kalan hafta sonu Twitter’ın ünlü sızıntı kaynaklarından ve VentureBeat yazarı Evan Blass, OnePlus 5’e ait olduğu iddia edilen teknik özellikleri barındıran tablonun ekran görüntüsünü paylaştı.

OnePlus 5 teknik özellikleri

Evan Blass'ın paylaştığı bilgilerde yer alan özelliklerin GearBest kaynaklı olduğu belirtildi. Bunun yanında OnePlus 5 modelinin bahsi geçen özellikleri baz alındığında diğer amiral gemileri ile kıyasıya bir rekabetin içine gireceğine kesin olarak bakılıyor.

OnePlus 5 Genel ve Teknik Özellikleri

OnePlus 5 modeli ile ilgili paylaşılan görseller ve bilgilere göre cihazın 5.5 inç boyutunda 2560 x 1440px ekran özelliklerinin yanı sıra Snapdragon 835 işlemcisi, 64GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM donanımı ile kullanıcıya sunulacak.

23 megapiksel gibi ultra kaliteli arka kamerası ve 16 megapiksel ön selfie kamerası ile desteklenen OnePlus 5, bu yıl piyasaya sürülen amiral gemilerine göre en güçlü bataryayı 4000mAh kapasite ile kullanacak.

evan blass oneplus 5 haberler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.