OnePlus 5 Modeli İle İlgili İlk Resmi Görsel Yayınlandı

OnePlus'ın uzun zamandır meraklı gözlerle beklenen yeni amiral gemisi ile ilgili bilgiler bir bir netleşirken ilk kez OnePlus 5 modeline ait resmi görsel firma tarafından yayınlandı.

OnePlus 5 Modeli İle İlgili İlk Resmi Görsel Yayınlandı

OnePlus tarafından daha önce gelen bilgilerde 20 Haziran tarihinde resmi olarak tanıtılacağı bildirilen OnePlus 5 modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Android Police ve Slashleaks kaynaklarınca OnePlus 5 modeline ait görseller yayınlanırken cihazın çift kamera, LED flaş özelliği, antene ait şerit yapıları ve gri gölgeleri ile Apple'ın iPhone 7 Plus modeline oldukça benzediği dikkat çekmişti.

OnePlus ise bu iddiaların bir nebze olsun önüne geçebilmek için resmi Twitter hesabı üzerinden OnePlus 5 modeline ait bir görseli takipçileri ile paylaştı. Firma tarafından paylaşılan görsel incelendiğinde OnePlus 5 modelinin üst kısmının kendine özgü bir tasarımı olduğu izleniyor. Ancak daha önce sızdırılan görsellerde yer alan tasarım özellikleri gibi resmi görselde de iPhone 7 Plus modeline benzer izler dikkatlerden kaçmıyor.

OnePlus'ın paylaştığı resmi görselde de bu modelin kendisine has bir tasarım şemasını yakalayamadığı yönünde eleştirileri almasından kaçınılamadı. Yine de özellikle donanımsal yapısı ile tam bir performans ürünü olacak olan OnePlus 5 modeli daha önce belirtildiği şekilde Qualcomm'un Snapdragon 835 işlemcisi ile geleceği kesinleşmiş durumda.

İşte OnePlus tarafından resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaşılan görsel ve tweet..

oneplus 5 resmi görsel

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.