OnePlus 5 Modeli İçin İndirim Yapıldığı Açıklandı

Ülkemiz içerisinde ithalatçı garantili bir şekilde satılmakta bulunan OnePlus 5 modelindeki cihaz, Hepsiburada isimli e-ticaret sitesi içerisinde indirimde. 2017 model olan ve çok güçlü bir amiral gemisi almayı isteyenler için çok güzel bir fırsat.

OnePlus 5 Modeli İçin İndirim Yapıldığı Açıklandı

Ülkemiz içerisinde ithalatçı garantili bir şekilde satılmakta bulunan OnePlus 5 modelindeki cihaz, Hepsiburada isimli e-ticaret sitesi içerisinde indirimde. 2017 model  olan ve çok güçlü bir amiral gemisi almayı isteyenler için çok güzel  bir fırsat.

Şüphesizki bu senenin hem özelliklerine bakıldığında hem ise fiyatıyla en fazla dikkat çekmeyi başaran akıllı telefonlarından bir tanesi OnePlus 5 modeli.

Ülkemiz içerisinde resmi bir operasyonu yer almayan, bu sebeple de ithalatçı garantili şekilde bulunabilen cihaz şu anda özelliklerine göre çok uygun bir fiyat ile satın alınabilmekte.

5.5 inçlik bir boyuta sahip olan ekranda Full HD  bir çözünürlük sunmakta bulunan ve de Super AMOLED panel kullanmakta bulunan bu telefon, gücünü  ise Snapdragon 835 isimli işlemcisinden almakta.
 
Bu işlemcinin yanında 6 GB'lık RAM ve 64 GB'lık dahili depolama alanı  çok fazla dikkat çeker iken, önceki çıkan serilere oran ile bu defa arka kısımda 2 kamerası mevcut.

16 MP'lik çözünürlüğe sahip olan çift arka kamera ile gelmekte bulunan OnePlus 5 modeli, bunun sayesinde kayıpsız bir dijital yakınlaştırma yapabilmekte.

Ülkemiz içerisinde ilk satışa çıktığı zaman 2500 ila 2600 Türk Lirası civarında satılmakta bulunan cihaz, şu anda ise Hepsiburada e-ticaret sitesinin indirimiyle birlikte 2399 Türk Lirası tutarından satın alınabilmekte. 

oneplus oneplus 5 hepsiburada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.