OnePlus 5 Kutu Tasarımlarını Kullanıcılar Seçecek

OnePlus 5 akıllı telefonları için resmi bir anket başlatıldı. Artık telefonların tasarımlarında olmasa da kutularında kullanıcılarda söz sahibi olacak? İşte tüm detaylar.

OnePlus 5 Kutu Tasarımlarını Kullanıcılar Seçecek

En çok satan akıllı telefon markalarından biri olan OnePlus, kısa süre önce yeni amiral gemisi modelleri üzerinde çalıştığı haberleri ile gündeme gelmeye başlamıştı. Çinli teknoloji devi hem daha uygun fiyat aralıkları hem de daha başarılı sistem özellikleriyle beraber sunacağı OnePlus 5 amiral gemisi akıllı telefonları içinse yeni bilgileri vermeye başladı. Kısa süre sonra tanıtılması da beklenen yeni seri akıllı telefonların hakkında son gelen bilgiler ise kutu tasarımları konusunda oldu. Bu konuda da bir ilke imza atan teknoloji devi OnePlus 5 akıllı telefonlarında kullanacakları kutu tasarımlarını kullanıcıların seçmesini istedi.

OnePlus 5 için Anketler Başlatıldı

Özellikleriyle amiral gemisi modelleri geride bırakması beklenen OnePlus 5 akıllı telefonları için verilen son haberle beraber Çinli teknoloji devinin kutu tasarımlarını tamamen kullanıcının seçimlerine bırakacağını gösterdi. Yapılan paylaşımlarla beraber kutu tasarımları için yeni bir anket başlatıldı. Şu an için 3 farklı kutu tasarımı sunulurken OnePlus 5 akıllı telefonları için hangi seçimin yapılacağı konusunda anketler aktif edildi.

Doğrudan resmi site üzerinden tüm kullanıcıların oylamaya katılabileceğini belirten marka sadece resmi internet sitelerini ziyaret etmenin yeterli olacağını da duyurmuş durumda. Bakalım anket sonucu ne çıkacak? OnePlus 5 akıllı telefonları için anketlerde çıkan sonuca ulaşılacak mı? Bunları tanıtımla beraber göreceğiz.  

oneplus 5 OnePlus 5 kutu seçimi OnePlus 5 anket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.