OnePlus 5 İçin Yeni Bilgiler Geliyor

OnePlus 5 akıllı telefonlarının iddiaları gelmeye devam ediyor. Tanıtımına çok kısa bir süre kala OnePlus 5 akıllı telefonlarının ortaya çıkan yeni özellikleri neler?

OnePlus 5 İçin Yeni Bilgiler Geliyor

Hemen her serisinde amiral gemisi akıllı telefonları geride bırakacak özelliklere sahip olmasına rağmen düşük fiyatlarıyla dikkat çeken OnePlus akıllı telefonları, bu yönleriyle amiral gemisi akıllı telefonlarının katili olarak ün kazandı. Samsung ve Apple’ın bile rakibi şeklinde anılan OnePlus serisinin bu yıl içerisinde yeni bir modelinin daha ortaya çıkacağı biliniyor. OnePlus 5 akıllı telefonları olarak piyasaya sürülecek olan yeni seri amiral gemisi katilinin her gün yeni bir özelliği hakkında da iddiaların paylaşımı yapılıyor. Daha önce telefonların görselleriyle beraber tasarımlarına ilişkin detaylar paylaşılmış ve telefonların ilk özellikleri belirtilmişti. Şimdi ise telefona ait olduğu iddiasıyla yeni bir görsel yayınlandı.

OnePlus 5 Nasıl Bir Model Olacak?

Yayınlanan yeni görsellerde telefonların tam anlamıyla nasıl bir tasarıma sahip olacağı da görülmüş oldu. Paylaşılan fotoğraflarda ise OnePlus 5 akıllı telefonlarının anten çizgilerini kaldırdığı görülüyor. Bunun yanında çift kamera kullanacağı da gözlenen akıllı telefonun, çift kamerasının ise dikey konumlandırıldığı gözüküyor.

Tüm bunların dışında 8 GB RAM bellek miktarıyla bir ilke imza atması beklenen modelin işlemci kısmında da Snapdragon 835 serisi gibi önemli bir seri kullanılacağı görülüyor. Lakabına yakışır bir şekilde yine amiral gemisi canavarı olması beklenen akıllı telefonlarının daha ne gibi özellikleri olacağı ise merakla beklenen tanıtımından sonra ortaya çıkacak.  

oneplus 5 OnePlus 5 çıkış tarihi amiral gemisi canavarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.