OnePlus 3T Modelinin Üretimi Durduruldu!

Akıllı telefon piyasasına çıktığı ilk günlerde oldukça ses getiren ve kullanıcı kitlesi tarafından büyük beğeni kazanan OnePlus 3T modeli artık sona geldi. OnePlus firmasının yaptığı açıklama ile birlikte şuan halihazırda piyasada bulunan OnePlus 3T stokları tüketildiğinde artık piyasaya yeni ürün verilmeyecek ve bu modelin üretimine de son verilecek.

OnePlus 3T Modelinin Üretimi Durduruldu!

OnePlus'ın uzun süre önce büyük bir sesle piyasaya sürdüğü OnePlus 3T modelinde artık sona gelindi. Firma bir yandan yeni amiral gemisi olacak olan OnePlus 5 modeli ile ilgili çalışmalarını sürdürürken diğer yandan yaptığı açıklama ile birlikte OnePlus 3T almak isteyenler için artık son şans olduğu ve bu modelin üretimini tamamen durdurduklarını belirtti.

Firmanın bir süre önce OnePlus 3T modellerinin üretiminin durdurulacağı öne sürülmüş fakat bu konuda net bir tarih verilmemişti. OnePlus tarafından gelen resmi açıklama ile birlikte şuan piyasada bulunan OnePlus 3T stokları tüketildiğinde artık pazara yeni ürün sürülmeyecek ve OnePlus 3T için tarih son bulacak!

OnePlus tarafından yapılan açıklamada perakendecilerde veya çevrimiçi mağazalarda stoklar tüketildiği anda sıfır OnePlus 3T cihazı bulunamayacağı belirtilirken bu modele sahip olmak isteyenler için son şans olduğu da açıklamaya eklendi. Firma her ne kadar bu modelin üretimini durdurma kararı almış olsa da cihaza bir süre daha güncelleme vermeye devam edeceğini de ayrıca belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.