OnePlus 3 Modeli İçin Batarya Konusunda Güncelleme Yapıldı

OnePlus şirketinden bugün yapılmış olan açıklamaya bakılırsa OnePlus 3 ve de OnePlus 3T modelinin kullanıcılarını sevindirebilecek bir güncelleme dağıtılmaya başlanmış oldu

OnePlus 3 Modeli İçin Batarya Konusunda Güncelleme Yapıldı

OnePlus şirketinden bugün yapılmış olan açıklamaya bakılırsa OnePlus 3 ve  de OnePlus 3T modelinin kullanıcılarını sevindirebilecek bir güncelleme dağıtılmaya başlanmış oldu. Güncelleme ile beraber bazı hatalarda giderildi, cihaza ait olan bazı özellikleri kırpıldı ancak batarya ile ilgili çok önemli geliştirmelerde yapıldı.

Güncellemeyi yüklemiş olduğunuz anda Google şirketinin bütün Android akıllı telefon üreticilerinden istediği üzere Hangouts isimli uygulama artık OnePlus 3  modeli ve de OnePlus 3T modelinin cihazlarda yer almıyor olacak. Yalnız burda birde karışık bir durum söz konusu zira eğerki Hangouts uygulaması yüklü ise ve  de Play Store üstünden bir güncelleme gerçekleştirdiyseniz, OxygenOS 4.1.7 ile beraber Hangouts da ortadan kalkmamış olacak.

Yani bu güncellemeyi yapmamış olanlardan Hangouts'ta silinecek. Bu sebeple Hangouts isimli uygulamasını OxygenOS 4.1.7 ile beraber kullanmaya devam etmeyi istiyorsanız, işletim sistemi ile ilgili güncellemesini yüklemeden önce kesinlikle Hangouts'u güncelleme yapmanız gerekli.

Hangouts'un konusunu bir yana bırakacak olur isek, yeni işletim sistemi ile beraber hem OnePlus 3 modeli hem ise OnePlus 3T modelinin batarya ömründe ise çok önemli geliştirmeler yapılmış olduğunun söylendiğinin altını çizmek gerekli.

Bunların dış kısmında ise Ağustos ayı içerisinde Android'a yayımlanan güvenlik yamasının eklenmiş olduğunu ve işletim sistemininde akıcılık ile ilgili çok önemli bir yol kat etmiş olduğunu belirtelim.

Güncellemeyi bugün itibari ile ayarlar kısmına gidip indirebilirsiniz. Artık alışmış olduğunuz üzere herkese aynı zamanda dağıtılmayan bu  güncellemenin size ulaşması da 1 2 günden daha uzun sürecek olabilir.

oneplus oneplus 3 batarya güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.