Oğlunu Bayıltarak Dilendiren Vicdansız Babaya Tepki Çığ Gibi

Taksim'de, ilaçla uyuttuğu iddia edilen çocuğunu ellerinde taşıyarak dilendirdiği görülen vicdansız babaya tepkiler çığ gibi büyüdü. Zabıta ekipleri tarafından yakalanan vicdansız baba, yakalanmasının üstüne hasta olduğunu belirterek duygu sömürüsü yapmaya kalkıştı.

Oğlunu Bayıltarak Dilendiren Vicdansız Babaya Tepki Çığ Gibi

Zabıta'nın yakaladığı vicdansız baba, yakalanmasının ardından hasta olduğunu söyleyince zabıta ekipleri tarafından bayılttığı oğluyla birlikte hastaneye götürülürken burada da taşkınlık çıkartarak serbest bırakılmasını istedi. 

Öte yandan, vicdansız babanın oğlunu dilendirdiği noktanın hemen ilerisinde bir kadının, sırtında çuvalı ve arkasındaki plastik kasalarla oluşturduğu görüntü de duygulandırırken, bir tarafta oğlunu bayıltarak dilendiren vicdansız bir baba, bir tarafta ekmek parası için sırtında çuvalla mücadele veren anne görüntüsü vicdanlara dokundu. 

Oğlunu ilaçla uyuttuğu ve bu şekilde dilendirdiği öne sürülen vicdansız baba bu eylemni Taksim Meydanı’nda gerçekleştirdi. Suriye uyruklu olduğu öğrenilen babanın ilaçla bayılttığı oğlunu ellerinde taşıyarak saatlerce dilendirdi. Beyoğlu Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından oğlunu dilendirirken kıskıvrak yakalanan baba, kendisinin ve çocuğunun hasta olduğunu iddia edip bir de serbest bırakılmasını istedi. 

Hasta numarası yaptığı öğrenilen vicdansız babanın çocuğunu bu şekilde dilendirmesi üzerine ekipler, “Sen nasıl bir babasın çocuğunu duygu sömürüsüne alet ederek dileniyorsun. Bu çocuğa hap mı verip uyuşturuyorsun karda kışta hareket ettirmeden dilendiriyorsun. Nasıl bir vicdanın var. Çocuğun ateşi var bu çocuğa ne veriyorsun” diyerek vicdansız babaya tepkisini gösterdi. Yakalanmasının ardından ekiplerce baba ve oğlu oğlu sağlık kontrolü için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

TEST İSTENİNCE TAŞKINLIK ÇIKARDI

Muayene için hastaneye götürülen çocuk, doktorlar tarafından muayene edildi. Muayene sırasında kan ve idrar testlerinin istenmesi üzerine vicdansız baba duruma itiraz etti ve hastanede taşkınlık çıkarttı. Vicdansız babanın taşkınlık çıkarması üzerine ekipler baba ve oğlunu Zabıta Müdürlüğü’ne götürdü. Üzerinden çok miktarda para çıktığı öğrenilen babanın, ceza yazılamadığı için serbest bırakıldığı öğrenildi.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ
Oğlunu bayıltarak dilendirdiği iddia edilen vicdansız babanın görüntüleri sosyal medyada da geniş yankı buldu. Binlerce vatandaş vicdansız babaya tepkisini gösterirken kısa sürede sosyal paylaşım sitesi twitter ve facebook üzerinden binlerce mesaj yazıldı.

taksim vicdansız baba taksim dilenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.