Office 365 İçin Web Arayüzünün Yenileneceği Açıklandı

Office 365'in mevcut durumda yer alan web arayüzü aktif kullanıcıları için yakın bir zamanda yeni bir kullanıcı deneyimini sunmaya başlamış olacak.

Office 365 İçin Web Arayüzünün Yenileneceği Açıklandı

Office 365'in mevcut durumda yer alan  web arayüzü aktif kullanıcıları için yakın bir zamanda yeni bir kullanıcı deneyimini sunmaya başlamış olacak. Geri bildirimlerini özenli bir şekilde dikkate almış olan Microsoft şirketi, çok daha kullanışlı durumdaki bir başlatıcı ile gelecek.

Microsoft şirketi, şu andaki web arayüzünü fazlası ile kompakt görsel görünüm ile  yenileme yapıp, gezinme konusunda daha az güçlük yaratabilecek kişiselleştirilmiş bir duruma getirmiş oluyor. Firma ayrıca, özellikle de kullanıcıların çok sık bir şekilde kullandıkları uygulamaları rahat bir şekilde bulmasını hedeflemiş. Microsoft şirketi, başlatıcı durumdaki deneyimi değişse bile kullanıcıların sahip bulundukları lisanslara göre uygulamaları halen problemsiz bir şekilde görebilecek olduğunun da altını çizmiş oluyor.

Ana görünüm ise halen varsayılan uygulamaları listeleyecek durumda iken, kullanıcının son 45 gün içerisinde açmış olduğu uygulamalar da burada açık bir şekilde yer alıyor olacak. Ek bir şekilde yeni sunulan başlatıcı ile  birlikte Posta, Kişiler, Takvim ve de Görevler bölümleri Outlook altında  tamamen birleştirilmiş bir durumda olacak.

Microsoft şirketi geçmiş olduğumuz senenin aynı döneminde ise başlatıcı amacıyla tasarım değişikliklerini duyurmuş idi. Bu gelecek olan yeni tasarım hakkında yer alan görüşler sonrasında değiştirilmiş uygulama başlatıcıya da İlk Sürüm Programı’na kayıtlı durumda olanlar daha erken erişebiliyor olacak.

microsoft office 365 web arayüzü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.