Odanız Razer İle Renklenecek

Razer şirketi, bugün yapmış olduğu bir duyuru ile birlikte Razer Chroma Donanım Geliştirme Kit’ini resmi bir şekilde tanıttı. Razer şirketi, bu yeni ürünü ile birlikte odanızı daha fazla renklendirmeye de kararlı.

Odanız Razer İle Renklenecek

Razer şirketi, bugün yapmış olduğu bir duyuru ile birlikte Razer Chroma Donanım Geliştirme Kit’ini resmi bir şekilde tanıttı. Razer şirketi, bu yeni ürünü ile  birlikte odanızı daha fazla renklendirmeye de kararlı.

Dünya üzerindeki en gelişmiş modüler ışıklandırma sistemlerinden biri olan olan HDK, PC oyuncuları ve de bu tarzı çok sevenlere özel olarak hazırlandı.

Razer Chroma ekosistemi ile  birlikte entegre olduğu açıklanan Chroma HDK size tek bir tane LED’i ayarlayabilecek olduğunuz kadar detaylı ve geniş kapsama sahip kişiselleştirme seçenekleri ile beraber gelecek. 

Kullanıcılar ise odalarını, evlerini veyahut ofislerini küçük bir oyun alanına çevirebilmek amacıyla LED şeritleri istedikleri gibi büküp biçimlendirebilir ve istedikleri her yüzeye rahat bir şekilde yerleştirebilirler. Bağımsız bir şekilde kontrol edilebilmekte olan ışıklar; Razer Synapse 3 ismine sahip  yazılımına entegre edildikleri ve  de güçlerini Razer Chroma  isimli teknolojisinden aldıklarından dolayı cihazlarınızın arasında senkronize bir şekilde geçişler gerçekleştirebileceğiniz kişiselleştirilebilir  özel ayarları olanaklı kılmaktadır. 

The Razer Chroma HDK toplam olarak 64 RGB LED kapasitesine sahip 4 tane çıkış kanalını destekliyor. Kutu içinde, her bir tanesinin içinde 16 tane  LED yer alan 2 tane LED şerit mevcut durumdayken, Razer Lightpack Extension Kit’in (ayrı bir şekilde satılıyor) kutusu içerisinde de bir çift LED şeridi ve de uzatma kabloları çıkmakta.

razer razer chroma donanım geliştirme kit chroma hdk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.