O Ses Türkiye’de Hakan Bombayı Patlattı

TV8’in ses yarışması olan O SesTürkiye’nin yayınlanan son bölümünde kahkaha dolu anlar yaşandı. O Ses Türkiye yarışmasına katılan Alya, performansı ile 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı. Yarışmacıyı ikna etmeye çalışan Hakan Özoğuz, stüdyoyu kahkahaya boğdu.

O Ses Türkiye’de Hakan Bombayı Patlattı

Esprileriyle 'O Ses Türkiye'nin geçen sezonuna damgasını vuran Hakan Özoğuz, yine yaptı yapacağını ve tüm stüdyoyu kahkahalara boğdu.
Alya'yı kendi takımına almak isteyen jüri üyeleri Sibel Can, Murat Boz ve Hadise'nin "Bizde böyle bir ses yok" demesinin ardından söz alan Athena grubundan Hakan Özoğuz, "Gökhan'da var. Bende yok" dedi. Bu sözlerin ardından Hakan'ın ikizi ve aynı takımda bulunan Gökhan Özoğuz, Off. Abi" şeklinde tepki verdi.

ACUN "BU SENE GEREKSİZ BİR SICAKLIĞI VARDI"

Büyük şaşkınlık yaşayan yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Hakan geçen sene bizi eksi 16'da bırakmıştı. Bu sene gereksiz bir sıcaklığı vardı. Şu anda tekrar eksi 30'u koydu. Teşekkürler" ifadelerini kullandı. Ünlü popçu Murat Boz ise "Anlamam bile 5 dakika aldı" dedi. Başarılı yarışmacı, Hakan ve Gökhan'ın takımını seçti.

 

HAKAN ACUN TV8 O SES TÜRKİYE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.