NVidia Şirketi Titan X Collector's Edition'u Duyurdu

NVIDIA şirketinin tarafından yayınlanan fazlası ile kısa bir tane video çok büyük bir heyecan yaratmaya da yetmiş oldu. NVIDIA şirketinin Titan X Collector’s Edition ismine sahip durumdaki ürün için beklentiler fazlası ile yüksek tutulmakta.

NVidia Şirketi Titan X Collector's Edition'u Duyurdu

NVIDIA şirketinin tarafından yayınlanan fazlası ile kısa bir tane video çok büyük  bir heyecan yaratmaya da yetmiş oldu. NVIDIA şirketinin Titan X Collector’s Edition ismine sahip durumdaki ürün için beklentiler fazlası ile yüksek tutulmakta.

13 saniye uzunluğuna sahip videoda geçişler de fazlası ile hızlı olsa bile önemli noktalar tabii ki  de gözlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Koleksiyonun sürümü grafik kartının yeni  bir soğutucu, RGB ışıklara sahip olan bir soğutucu, yüksek durumdaki saat hızları, GDDR6 özellikli bellek ve HBM2 ile beraber GP100 GPU veyahut Volta GPU ile beraber gelebilecek olduğu da düşünülmekte.

Şu anda mevcut bir şekilde bulunan Titan Xp modeli, GP102 GPU ile  birlikte 3840 CUDA isimli çekirdeği ve de 12 GB'lık GDDR5X  bir bellek sunmakta. Daha yüksek  durumdaki GPU ve de bellek saat hızının yanında, özel yapım olarak  soğutucusu ile göze hitap edebilecek durumdaki bir model, üst seviyede yer alan kullanıcıları fazlası ile cezbetmiş olacaktır. Videoda yer alan kırmızı ve de yeşil ışıklara bakılır ise RGB ışıkları görme konusundaki ihtimalimiz de bir hayli yüksek.

Firmanın ise bu grafik kartının resmi  durumdaki duyurusunu ne zaman yapacak olduğu çok büyük bir  merak konusu.

nvidia Titan X Collector’s Edition titan xp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.