NVIDIA Dizüstüne Özel GeForce MX150 Ekran Kartını Duyurdu

Dizüstü bilgisayar modellerine özel olarak üretilen NVIDIA GeForce MX150 model ekran kartının resmi duyurusu yapıldı. Genel olarak bütçe dostu olarak ortaya çıkan MX 150 orta seviye işlemleri yerine getirebilmek için yeterli gücü bilgisayarınıza sunacak.

NVIDIA Dizüstüne Özel GeForce MX150 Ekran Kartını Duyurdu

Ekran kartı dünyasının lider firmalarından NVIDIA, uygun bütçeli GeForce MX150 model ekran kartını duyurdu. Dizüstü bilgisayar modellerinin ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen grafik birimi özellikle Photoshop gibi güçlü işlem gücü gerektiren programları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilecek güce sahip.

Dünyanın en büyük ekran kartı üreticileri arasında yer alan NVIDIA'nın Pascal mimarisinden gücünü alan GeForce MX150 barındıran dizüstü bilgisayarların şuan için piyasada olan oyunların birçoğunu sorunsuz olarak akıcı şekilde oynanabilmesine olanak verdiği düşünülüyor.

Birönceki GeForce 940MX modeline göre daha düşük güçle daha iyi performans sunması beklenen GeForce MX150 ile watt başına en az 3 kat daha üstün performans sergileyecek. Gelen yapısı itibariyle ince tasarımlı dizüstü bilgisayarlarda kullanılması da olanaklı hale gelen GeForce MX150, kullanıcısına orta ve üst düzey performans sağlayacak.

GeForce MX150 ekran kartı bulunduran dizüstü bilgisayar modellerinin fotoğraf görüntüleme ve düzenleme işlemlerini normal grafik işlemcilerine göre en az 2.5 kat daha hızlı şekilde işleyebileceği belirtilirken bu oran video düzenleme araçlarında 4 kata kadar çıkabiliyor.

Asus, HP, Acer ve MSI gibi dizüstü bilgisayar markalarının GeForce MX150 barındıran modellerinin Haziran 2017 itibariyle satışa çıkacağını belirtelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.