Nusret'ten Google'a Tuz

Nusret Gökçe, Google şirketine ait olan son telefon Pixel 2 modeli için hazırlanmış reklam filminde bir rol aldı. Gökçe bu reklam filminde de tuz dökme ile ilgili hareketini yaptı.

Nusret'ten Google'a Tuz

Nusret Gökçe, Google şirketine ait olan son telefon Pixel 2  modeli için hazırlanmış reklam filminde bir rol aldı. Gökçe bu reklam filminde de tuz dökme ile ilgili hareketini yaptı.

‘Saltbae’ şeklinde anılmakta olan Nusret Gökçe,  Google şirketine ait olan son telefonu Amiral Gemisi modeli için kameraların karşısına geçti. Pixel 2 modelinin hazırlanmış olan ‘'Telefonundan  çok daha fazlasını bekle'' adına sahip reklamda yer almış bulunan Gökçe, tanıtımın  tam 28. saniye içerisinde '‘ellerimi kullanmadan’' ismine sahip olan repliği ile karşımıza çıkmakta.

Daha öncesinde de Netflix dizilerinden biri olan Narcos’un tanıtım filmi içerisinde oynamış bulunan Nusret Gökçe, burada ise tuz dökme hareketi (Saltbae) ile beraber yer almış oldu.

Nusret geçtiğimiz sene Tuz dökme hareketi ile birlikte adeta bir fenomen haline gelmiş ve yurt dışında bile bir çok ünlü organizasyon içerisinde yer almıştı. İnternet dünyasında ise paylaşmış olduğu videolarının izlenme oranları milyonları geçince çok büyük bir kitle Nusret'i tanımaya başlamış idi. Nusret aynı zamanda kendisine ait olan Nusr'et isimli mekanında da Tuz dökme hareketi sayesinde çok büyük bir ilgi ile karşılanmakta. Google ise reklam filminde Nusret'i seçerek büyük bir ilke daha imzasını attı.
 

google nusret tuz dokme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.