Nude İsimli Bir Uygulama Duyuruldu

Akıllı telefonları ile özel fotoğraflarını çekmiş olan ve telefonunda saklamayı tercih eden kişilerin artık bunlarla ilgili olarak özel bir fotoğraf kasası gibi bir uygulaması mevcut.

Nude İsimli Bir Uygulama Duyuruldu

Akıllı telefonları ile özel fotoğraflarını çekmiş olan ve telefonunda saklamayı tercih eden kişilerin artık bunlarla ilgili olarak  özel bir fotoğraf kasası gibi bir uygulaması mevcut. iOS işletim sistemine sunulmuş olan Nude isimli uygulama, bugüne kdar çıkan benzerlerinden makine öğrenimi yeteneği ile birlikte ayrılmakta.

''En seksi olan uygulama'' şeklinde lanse edilmekte olan Nude ise, şimdiye kadar çıkan en sofistike fotoğraf kasası uygulaması şeklinde nitelendirilmekte. Akıllı telefonunuzda yer alan çıplak fotoğraflarınızı otomatik bir şekilde tarayan ve de bunları özel kasası içerisine taşımakta olan uygulama, makine öğrenimi kütüphaneleri içerisinde bu fotoğrafları saklamakta. İlave olaraksa, tekrar hassas içeriğe sahip fotoğraflarınızı eliyle de uygulamanın içine aktarma  gibi bir olanağına sahip durumdasınız.

Uygulama içinde yer alan PIN korumalı kasaya aktarılmış olan fotoğraflar komple özeliniz durumuna gelmekte. Arka plan içerisinde çalışmaya devam etmekte olan uygulama, son çekmiş olduğunuz fotoğrafları da takip edip tekrar özel kasasına aktarabilmeyi devam ettiriyor. Sizden bir onay alınıp albümlerini içerisinde ve de  iCloud bulut depolaması içerisinde yer alan fotoğrafların silinmesi de sağlanmakta. Akıllı telefonunuzda yer alan ön kamerasını da kullanmış olan Nude uygulaması, uygulamayı açmaya çalışmakta olan meraklı gözleri tespit etmiş olduğunda anında fotoğrafını çekebilmekte.

Şu an içerisinde yalnızca iOS için sunulmakta olan bu uygulamanın Android işletim sistemi içinde geliştirilmekte bulunduğunu belirtelim. Bu esnada uygulama, servisi kullanmak amacıyla aylık 1 dolar  tutarında bir ödeme istemekte.

ios nude uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.