Nova Launcher Android O Özelliklerini Sunuyor

Android O bildirim özelliğini kullanmak isteyenler için müjdeli haber. Android O işletim sistemini beklemeden bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte detaylar.

Nova Launcher Android O Özelliklerini Sunuyor

Google’ın en başarılı mobil işlemci serisinden biri olması beklenen Android O işletim sisteminin geliştirici sürümü yayınlandı. Google I/O konferansından sonra ortaya çıkan yeni işletim sisteminin beta sürümüyle beraber kullanıcılara ne gibi yenilikler sunulacağı konusunda da ilk izlenimler elde edilmiş oldu.

Özellikle yeni seri işletim sisteminin bildirim özelliğinde yapılan değişiklik Android kullanıcılarını epey bir menün etti. Söz konusu değişiklikle beraber bildirim sisteminde artık toplu değil de uygulama bazında bildirim gösterimi özelliğinin kullanılacağı ve uygulamaların kendi bildirimlerinin doğrudan kendi simgeleri üzerinde gösterime açılacağı açıklanmıştı. Gelen yeni özellik beta sürümünden sonra geliştirilmeye devam ederken Android kullanıcıları için müthiş bir haber daha geldi.

Nova Launcher Erken Davrandı

Android işletim sisteminde en çok kullanılan 3.parti arayüz uygulamalarından biri olan Nova Launcher söz konusu özellik için elini çabuk tuttu. Uygulamaların simgelerinde doğrudan bildirim gösterme özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar için Nova Launcher yeni bir güncelleme yayınladı. Nova Launcher tarafından yayınlanan Nova Launcher 5.2 sürümüyle beraber artık kullanıcılar Android O sürümüyle beraber gelecek olan uygulamaların simgelerinde gösterilecek olan bildirim özelliğini kullanabilecek. Yeni özellik epey dikkat çekecek gibi.

nova launcher nova launcher 5.2 android o bildirim özelliği android o bildirm android o
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.