Note FE Modeli Farklı Ülkelerde Satılacak Mı?

Galaxy Note FE modeli öteki ülkelerin pazarlarına sunulmak amacıyla hazırlanıyor. Bütün dünyaya yayılma planında bulunan Galaxy Note FE modeli ile birlikte Samsung şirketi yaşanılanları unutturmayı istiyor.

Note FE Modeli Farklı Ülkelerde Satılacak Mı?

Galaxy Note FE  modeli öteki ülkelerin pazarlarına sunulmak amacıyla hazırlanıyor. Bütün dünyaya yayılma planında bulunan Galaxy Note FE modeli ile birlikte Samsung şirketi yaşanılanları unutturmayı istiyor.

Galaxy Note FE modeli bilmiş olduğunuz üzere geçtiğimiz günler içerisinde satışa sunulmuş idi. Yaşanmış olan şansız olaylardan hemen sonra karşımıza yenilenmiş durumdaki bir Note 7 modeli ile çıkmış bulunan Teknolojini devi, yeni olan cihazı hakkında çok önemli planlarının bulunduğu da ortaya çıkmış oldu.

Sadece 400.000 tane üniteyi piyasaya sunmuş olan Samsung şirketi, yeni olan bu cihazını yalnızca Güney Kore bölgesinde sınırladı. Şimdilerde Güney Kore'nin dışına çok çıkmaya niyeti bulunmayan teknoloji devinin gizli  olan planları da  ortaya çıkmış oldu.

Ortaya çıkmış olan bu bu planlara göre ise Samsung şirketi, yeni telefonu içerisinde henüz bir problem ile karşılaşmadı. Bu yaşanan olumlu gelişmeleri de göze alıp, elinde 400.000 tane üniteden farklı servis etmemiş olduğu telefonlarını seçkin ülkelerin pazarlarında satışa sunmaya hazırlanmış olduğu gün yüzüne çıkmış oldu.

7 Temmuz tarihi içerisinde satışa çıkmış olan Note FE modeli, 610 dolar tutarındaki fiyat etiketi ile satılmakta. Snapdragon 821 isimli işlemcisinden gücünü almış olan bu yeni telefon, gerçekleştirilen görsel iyileştirmeler ve de sanal asistanlardan Bixby ile bütün dikkatleri üstüne toplamayı başarmış bir halde..

 

note fe samsung galaxy note fe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.