Note 8’i Merak Edenler, İşte Note 8’in İlk Görüntüsü

Merakla beklenen Note 8 akıllı telefonlarının en net görselleri ortaya çıktı. Note 8 için yayınlanan videoda telefonların tasarımlarına ilişkin önemli detaylar bulunuyor.

Note 8’i Merak Edenler, İşte Note 8’in İlk Görüntüsü

Samsung’un, bir önceki serisi olan Galaxy Note 7 akıllı telefonlarında yaşadığı sorun uzun bir süre daha unutulmayacak gibi gözüküyor. Özellikle akıllı telefon devinin yenilendiği modellerde de aynı sıkıntıyı yaşayarak telefonlarının alev almasının önüne geçememesi, marka için pek olumlu bir etki olmadı. Bununla beraber teknoloji devinin bir yandan Note 7 serisini yenilenmiş versiyonunu yeniden satışa sunacağı, bir yandan da markanın Note 8 akıllı telefonlarını da piyasaya sürmeye hazırlandığı biliniyor. Galaxy Note 8 telefonlarında ise ne gibi ayrıcalıkların olacağı da gün gün ortaya çıkıyor.

Samsung Note 8 İle Eski Seriyi Unutturacak

Yapılan paylaşımlara bakacak olursak Note 8 akıllı telefonları gerçekten Samsung’un en iyi modellerinden bir olacak. Sistemsel değişimlerin yanı sıra tasarım değişimleri de yapması beklenen akıllı telefon devinin nasıl bir tasarım kullanacağı konusunda ise sonunda en net görüntüler paylaşıldı. Muhtemelen akıllı telefonların paneli olduğu iddia edilen panellerin videosu yayınlandı.

Yayınlanan yeni videoyla beraber akıllı telefon devinin gerçekten beklentileri karşılayacağı görülüyor. Note 8 akıllı telefonlarının ön paneli olduğu iddia edilen panel için şu an bir doğrulama ya da Samsun’a yakın kaynaklar tarafından desteklemesi yapılmadı. Yine de videoya göre şimdiye kadar ki en net Note 8 görülüyor. Bakalım yeni seride gerçekten bu paneller mi kullanılacak?

Galaxy Note 8 note 8 ön paneli note 8 görselleri samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.