Note 8 Telefonları İçin Şok İddia

Note 8 akıllı telefonları için yeni bir iddia gündeme geldi. Note 8 akıllı telefonları beklenen tarihinden daha mı erken geliyor? İşte detaylar.

Note 8 Telefonları İçin Şok İddia

Akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemisi modellerinden biri olacak olan Note 8 için artık yavaş yavaş çıkış tarihi yaklaşmaya başladı. Henüz Samsung tarafından yenilenmiş akıllı telefonlar için bir doğrulama yayınlanmamış olsa da son gelen iddialar Note 8 akıllı telefonlarının kısa süre içerisinde gündem olacağını gösteriyor. Özellikler yayınlanan test raporlarından sonra telefonlar için geri sayımın başladığını söylemek yanlış olmaz. Dün itibariyle yayınlanan yeni test raporlarına göre Note 8 akıllı telefonları için test planları hazır. Üstelik bu test planlarında birçok detayda öne çıkıyor.

Note 8 Android Nougat İle Mi Gelecek?

Note 8 için hazırlandığı iddia edilen test raporlarına göre Note 8 akıllı telefonlarının tüm testleri Android Nougat 7.1.1 sürümüyle yapılacak. Yeni Android sürümüyle yapılacak olan testlerin sonrasında Note 8 akıllı telefonlarının da kutusundan Android Nougat 7.1.1 sürümüyle çıkış yapacağı konuşuluyor. Şimdiden ilgi odağı olan konu çıkış tarihi hakkında da detayları ortaya koyuyor.

Öyle ki kutudan Android Nougat 7.1.1 sürümüyle çıkması, Note 8 akıllı telefonlarının Android O kararlı sürümünden önce çıkış yapacağını gösteriyor. Bunun dışında telefonların tabi ki yeni işletim sistemi güncellemesini alacağının beklendiğini de belirtelim. Tüm bunlar için Note 8 tanıtımını beklemek gerekse de şimdiden Samsung gündem olmaya da başlamış gibi gözüküyor.  

note 8 android nougat 7.1.1 samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.