Note 8 Modeli Samsung Şirketinin Yüzünü Güldürmekte

Samsung şirketi, bu sene içerisinde piyasaya çıkartmış olduğu Galaxy S8 modeli ve de Note 8 modeli ile geçtiğimiz sene yaşanmış olan Note 7 model cihazdaki faciasını unutturmuş gibi gözükmekte.

Note 8 Modeli Samsung Şirketinin Yüzünü Güldürmekte

Samsung şirketi, bu sene içerisinde piyasaya çıkartmış olduğu Galaxy S8 modeli ve de Note 8 modeli ile geçtiğimiz sene yaşanmış olan Note 7 model cihazdaki faciasını unutturmuş gibi gözükmekte. Note 7 modeli, kendi ülkesi içerisinde 13 günde tam tamına 350.000 tane ön sipariş rakamına ulaşmayı başarırken, Note 8 modeli yalnızca 8 gün içerisinde bu rakamı 2 katlamayı başardı.

Samsung şirketinin üretmiş olduğu ilk 2 kameralı telefonu olarak nitelendirilen Note 8 modeli, çok yüksek fiyatına karşın ön siparişe çıkmış olduğu ilk gün 395.000 tane sipariş almış idi. Samsung şirketi, amiral gemisi modeli ile alakalı olan yeni rakamları da açıkça paylaştı.

Buna bakılırsa Güney Kore içerisinde 8 günde tam 850.000  tane Note 8 modelinin siparişi verilmiş. Siparişlerin pek çok kısmı (% 65) 64 GB'lık olan modeline ait. Note 8 modelinin en faz tercih edilmekte olan rengi de siyah renk oldu. Firmanın Nisan ayı içerisinde satışa çıkartmış olduğu Galaxy S8 modeli de 10 günde tam bir milyon tane barajını aşmayı başarmıştı. Bu rakamlar ise Samsung şirketinin bu sene çıkartmış olduğu amiral gemilerinin  aslında ne kadar büyük bir ilgi ile karşılanmış olduğunu göstermekte. 

21 Eylül tarihi içerisinde mağazalarda yerini alacak olduğu açıklanan Note 8 modeli, ön sipariş vermiş olan müşterilere ise 15 Eylül tarihi itibariyle ulaşmaya başladı. Ülkemiz içerisinde 5.000 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketi ile satılacak olduğu açıklanan Note 8 modelinin tam olarak ne kadar ilgi görecek olduğu da bir merak konusu.

samsung note 8 note 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.