Note 7 İlk Olarak Rusya'da Satışa Çıkıyor!

Güney Koreli Teknoloji markasının devi Samsung, ilgiyle beklenen telefonu Note 7 ürünü için ilk onayını Rusya'dan aldı. Samsung Galaxy Note 7'nin ilk satışa çıkacağı devlet Rusya olacak. Detaylar için haber içeriğini okuyabilirsiniz.

Note 7 İlk Olarak Rusya'da Satışa Çıkıyor!

Genellikle Akıllı telefon ve tablet üreten firmaların yeni çıkarttıkları telefonlarını nüfus olarak Milyar civarında olan ülkelerde çıkartması ve ilk satışların yüksek olması için yaptığı hamle bu kez değişecek gibi.

Normalde öncelik verilen ve her zaman da böyle olan sistemde Çin, akılı telefonları ilk deneyen ülke olur. Ardından ise Hindistan ve sonra Amerika, daha sonra Avrupa ve tüm Dünya.

Ancak bu kez Samsung strateji değiştirmiş gibi görünüyor. Note 7 telefonu için Çin'den patent konusunda onay bekleyen Samsung, Rusya'ya da patent başvurusunda bulundu ve onayını aldı. 

Taklit edilme gibi bir duruma karşı yapılan bu uygulamalardan ötürü sağlam adımlar atan Samsung'un Galaxy Note 7 için ilk onay veren ülke olan Rusya'ya bir jest yaparak telefonunu ilk kez bu pazarda satışa çıkartması bekleniyor.

Çin'de bulunan teknoloji pazarında da yerini alacak olan Samsung'un öncelik olarak verdiği Rusya'dan sonra Çim'de ardından da Hinsistan ve Amerika'da telefonunu satışa sunacağı bilgisine ulaşıldı.

Şimdi Rus teknoloji meraklıları Samsung'un yeni telefonunu ilk deneyecek olmanın mutluluğu ve heyacanı içinde.

Samsung Galaxy Note 7'nin Bin Dolar ile 1.150 Dolar arasında Rusya satış fiyatı olması bekleniyor.

İşte herkesin merak ettiği Samsung Note 7'nin ilk görüntüsü

 

Samsung Rusya Note 7 satışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.