Note 7 Batman Teması Neredeyse Hazır.

Note 7 Batman Teması Neredeyse Hazır. Peki Türkiye'de ne kadara satılacak? Samsung'tan Batman özel versiyonlu telefon geliyor. Telefon görselleri ise basına sızdırıldı

 Note 7 Batman Teması Neredeyse Hazır.

Bu yıl Injustice: Gods Among US oyununa özel Galaxy S7 Edge Injustice Edition modelini yapan Samsung, ikinci Batman versiyonu için harekete geçti. En azından Çin’de yayın yapan teknoloji gazetelerinin yayınladığı görseller o yönde. Yeni model bu kez Galaxy Note 7 için tasarlanacak.

Galaxy Note 7 Batman versiyonu için Samsung çalışmalarına hız verdi. Siyah renklerin ağır bastığı özel versiyonun arka kısmında da lazer işlemeli bir Batman logosu bulunuyor.  Ayrıca tema olarak da özel bir Batman teması yazılmış durumda.

Özel versiyonun en önemli farkı ise donanımı. Bir süredir beklenen 6 GB RAM bellekli Samsung modeli işte Batman modeli.  6GB LPDDR4 RAM belleğin yanında 128GB depolama kapasitesi de olacak. Bu demek oluyor ki, Samsung’un en güçlü DC Comics modeli Galaxy Note 7 Batman Edition olacak. Çok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı uman Samsung, bu özel versiyonu da sınırlı sayıda üretecek. Henüz sadece Çin’de mi kalacağı yoksa küresel çapta mı satışa çıkarılacağı bilinmeyen versiyon eğer Türkiye’de satışa çıkarsa, 4 bin 500 lira civarında bir etiket fiyatı olacağı tahmin ediliyor.

Samsung note 7 samsung batman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.