Nokia’nın Çift Kameraları Akıllı Telefonu Gözüktü

Nokia çift kameralı akıllı telefonlarının görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Nokia 8 ya da Nokia 9 olarak gelecek olan serinin özellikleri neler olacak?

Nokia’nın Çift Kameraları Akıllı Telefonu Gözüktü

Akıllı telefon dünyasına adeta geri dönüş yapan Nokia, ardı ardına yeni modellerle gündem oluyor. İlk olarak Nokia 6 denemesi markanın büyük oranda başarı elde etmesini sağlamıştı. Yayınlandığı andan itibaren stoklarının tam anlamıyla tükenmiş olması Nokia 6 akıllı telefonlarının başarısını da ortaya koymuştu. Bunun dışında yeni seri Nokia 6 akıllı telefonlarına en olarak marka hem Nokia 3 hem de Nokia 5 akıllı telefonlarını da piyasaya sürdü. Bu ortamda bir de 3310 modelini yenileyen marka son olarak ise yeni seri amiral gemisi akıllı telefonlarıyla gündeme gelmeye başladı. Şimdi ise bu modele ilişkin yeni görseller ortaya çıktı.

Nokia Çift Kameraları Akıllı Telefonlarıyla Gelecek

Markanın bu noktada yeni seri akıllı telefonlarının görüntüleriyle beraber birçok özelliğinin ortaya çıktığını da belirtelim. Özellikle yeni amiral gemisi akıllı telefonların çift kameraya sahip olacağının ortaya çıktığı yeni görüntülerde telefonların detayları da netlik kazanmış durumda. Görüntülerde kamera yerleşiminin dik olarak yapıldığı görülen akıllı telefonun çift kameralarının 22 MP değerinde olacağı da belirtiliyor.

Bunun dışında ise yeni seri hakkında pek fazla bilgi yok. Fakat Nokia’nın amiral gemisi akıllı telefon modeli olacağı düşünülen modelin hem işlemci hem de Ram bellek miktarı konusunda üst segment akıllı telefonlar olacağı düşünülüyor. Nokia 8 ya da Nokia 9 akıllı telefonları olacak çıkacak modellerin ne zaman geleceği ise merak konusu.

nokia çift kamera nokia 8 nokia çift kameralı telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.