Nokia'nın Akıllı Telefonları İçerisinde ZEISS Lens'lere Yer Verilecek

Nokia'ya ait olan telefonlarının evlerinden HMD Global ve de ZEISS, akıllı telefon sektörü içerisinde yeni görüntülemenin standartlarını oluşturmayı maksatlayan bir ortaklığa daha imza attıklarını açıkladı.

Nokia'nın Akıllı Telefonları İçerisinde ZEISS Lens'lere Yer Verilecek

Nokia'ya ait olan telefonlarının evlerinden HMD Global ve de ZEISS, akıllı telefon sektörü içerisinde yeni görüntülemenin standartlarını oluşturmayı maksatlayan bir ortaklığa daha imza attıklarını açıkladı. Bu çok uzun vadeli durumdaki anlaşma, ZEISS ve de Nokia şirketinin akıllı telefonlar arasında yer alan ortak geçmişe ve de uzmanlığa dayanmakta.

ZEISS ile HMD Global  şirketinin arasında gerçekleşen ortaklık, ZEISS markalarını Nokia akıllı telefonlarına geri getirip donanım ile birlikte hizmetler, ekran kaliteleri ve optik tasarımı da dahil eden ve bütün ekosisteme yayılmayı başaran akıllı telefonlar içerisindeki genel görüntüleme deneyimlerinin kalitesini arttırmayı amaçlamakta. 

ZEISS ve de Nokia telefonlarının arasındaki beraberlik, 10 seneden daha da uzun bir zaman önce başlamıştı. Bu başlayan iş birliği ayrıca, inovasyon ve  de sürekli tüketici için en iyileri sunma konularında ortak olan bir tutkuya dayanmakta. Geçmiş dönemdeki ZEISS ile Nokia telefonlarının arasındaki beraberlik, dünya üzerindeki ilk çok - mega piksele sahip mobil telefon ve de Nokia N serisi içerisinden Nokia PureView teknolojilerinin de kapsama içerisine girdiği yüksek standarta sahip cihaz teknolojisi içinde inovasyonu yaşama geçirmiş idi. Yeni duyurulan bu ortaklık önümüzdeki seneler içerisinde teknoloji inovasyonlarını çoğaltmaya yönelik çok uzun vadeli bir çalışmaya uzanan bağlılığını da işaret etmekte.

İş ortaklığını değerlendirmiş olan HMD Global şirketinin CEO’su görevinde bulunan Arto Nummela, şu ifadelere yer verdi; ''ZEISS şirketi ile iş birliği yapabilmek, tüketicilerimiz içinde sürekli en iyisini sunabilme kararlılığımızın en önemli bir göstergesidir. Hayranlarımız ise, mükemmel bir akıllı telefonun kamerasından çok daha fazlasına sahip olmayı istiyorlar. Standartları belirleyebilmenin daha ilerisinde, onu tekrardan tanımlayabilen eksiksiz bir görüntüleme deneyimlerini elde etmeyi arzulamaktalar. ZEISS şirketi ile beraber, bizlerde hayranlarımıza bu konu ile ilgili istedikleri, bütün herkes için geliştirmiş olduğumuz hayli iyi görüntüleme deneyimlerini sunmaktayız.''

zeıss nokia hmd global
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.