Nokia Yeni Modellerini Bu Sene Bitmeden Duyurmaya Hazırlanıyor

Bu senenin ikinci çeyreğine girdiğimizden beri küllerinden doğmayı başaran bir markanın bütün sektöre mal olmuş serüvenine tanık olmaktayız.

Nokia Yeni Modellerini Bu Sene Bitmeden Duyurmaya Hazırlanıyor

Bu senenin ikinci çeyreğine girdiğimizden beri küllerinden doğmayı başaran bir markanın bütün sektöre mal olmuş serüvenine tanık olmaktayız. Nokia şirketi, 2017 senesi bitmeden birkaç tane yeni akıllı telefon modelini daha tanıtacak olduğunu resmen doğruladı.

Geçmiş olduğumuz Mart ayı içerisinde düzenlenen MWC 2017 etkinliğinin sırasında geri dönüşüne resmi bir şekilde tanık olduğumuz Nokia şirketi, Android dünyası içerisindeki tahtına yeni bir  tane daha aday olmayı başarmış oldu. Firma, bu çok zorlu süreç içerisinde son derece iddialı ve de kullanıcı dostundaki akıllı telefon modellerini resmi bir şekilde tanıtarak satışa çıkarttı. Tüketicilerde adeta bu günleri bekliyormuş gibi şirketin satış rekorlarını kırmasını sağlamış oldular. Hatta ana üreticilerden HMD Global şirketi, yeni duyurulan Nokia cihazlarını bütün dünyaya ulaştırmak konusunda çok ciddi problemler yaşamaya başladı ve de şirketin üretim hatları, stok birikimleri konusunda çok yetersiz kalmakta.


Söz konusu olan bu yükseliş ile ilgili firmanın pazarlama müdürü  görevinde bulunan Pekka Rantala konuşmasında Nokia’nın daha 2017 senesi bitmeden birkaç tane akıllı telefon daha tanıtacak olduğunu duyurdu. Şirket bu şekildeki bir iş yükü ile bunu nasıl yapabilecek bilinmez, ancak ciddi bir anlamda Samsung şirketi gibi ana üreticilerin daha şimdiden bile kabusu olmayı başarmış oldu.

Bununla beraber, Nokia 9 modelinin de dahil bulunduğu yeni seri 3, 5 ve de 6 cihazları daha halen bütün dünya ülkeleri içerisine ulaşabilmiş bir durumda değil. Yeni bir tane model üretmeye başlamadan önce stok sıkıntılarına odaklanmayarak gözünü karartmış olan şirket yöneticileri, en kısa zaman içerisinde Nokia şirketini hak ettiği yerlere getirmeyi planlamaktalar.

nokia hmd global mwc 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.