Nokia Şirketi Android P Konusunda Bir Söz Verdi

Nokia şirketi, Android P işletim sisteminin güncellemesi ile ilgili olarak daha şimdiden fazlasıyla iddialı bir durumda.

Nokia Şirketi Android P Konusunda Bir Söz Verdi

Nokia şirketi, Android P işletim sisteminin güncellemesi ile ilgili olarak daha şimdiden fazlasıyla iddialı bir durumda. Android işletim sisteminin ekosistemine dönüş gerçekleştirdikten sonra Nokia 3 modeli ile birlikte Nokia 5, Nokia 6 ve de Nokia 8 modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmış olan firma, Oreo güncellemesini erken bir zamanda dağıtacak olduğunu belirtmesi bir tarafa Android P sürümü ile ilgili olarak daha şimdiden bir söz vermiş oldu.

Filipinler’de gerçekleşmiş olan Nokia 8 modelinin lansmanında gerçekleştirilen resmi açıklamaya bakılır ise bu sene çıkmış olan Nokia şirketine ait olan bütün akıllı telefonları, Android Oreo isimli güncellemesinin hemen sonrasında Android P sürümünün güncellemesini de almış olacak.

 

HDM Global şirketinin  Ülke Yöneticisi görevinde bulunan Shannon Mead ise: ''Nokia 3 modelini alsanız bile geleceğe yönelik olduğu noktasında sizlere bir taahhüt vermekteyiz. Pek çok cihaz Lollipop veyahut Marshmallow sürümlerinde kalmış iken sizler Nougat ile birlikte Oreo ve de  P  sürümlerini alacaksınız'' şeklindeki açıklamasına yer verdi. Tabii ki de halen Oreo sürümü daha yaygınlaşmamış durumdayken, Android P ile ilgili sürümünün neler getirecek olduğu konusu  ise tamamen belirsiz. Fakat Nokia şirketinin daha şimdiden bu şekilde iddialı bir durumda olduğunu görmek gerçekten çok güzel.

Bakalım gelecek sene verilmiş olan bu sözler tutulmaya başlanacak mı?

hmd global nokia android p
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.