Nokia E71 Modeli İçin 2018 Serisi Hazırlandı

Gelecek sene kullanıcılarla buluşturacak olduğu modeller üstünde çalışmayı sürdüren HMD Global şirketinden, eski Nokia şirketinin kullanıcılarını çok fazla sevindirecek bir hamle daha geldi.

Nokia E71 Modeli İçin 2018 Serisi Hazırlandı

Gelecek sene kullanıcılarla buluşturacak olduğu modeller üstünde çalışmayı sürdüren HMD Global şirketinden, eski Nokia şirketinin kullanıcılarını  çok fazla sevindirecek bir hamle daha geldi. 

Şirketin Nokia 3310 ile başlattığı efsaneleşen modelleri yenileme stratejisinin yeni üyesi 2008 yılında satışa sunulan Nokia E71 oldu.

Fiziksel klavyeli yapısı ile satışa sunulduğu dönemlerde oldukça ses getirmeyi başaran Nokia E71 modelinin yenilenmiş versiyonu Nokia E71 (2018) model adı ve 4G bağlantı desteğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yenilenen Nokia E71’in, 3.5 inç büyüklüğünde 480p çözünürlük sunan bir ekrana ev sahipliği yapması bekleniyor. Bunun yanı sıra cihaza, Qualcomm’un uygun fiyatlı cihazları LTE bağlantısı ile buluşturmak için geliştirdiği Snapdragon 205 işlemcinin güç vermesi bekleniyor.

Nokia E71 (2018)
1.1 GHz hızında çalışan iki adet Cortex A53 çekirdeğine ve Adreno 304 grafik birimine ev sahipliği yapan bu işlemciye, 1 GB RAM eşlik edecek.

8 GB’lık bir dahili belleğe sahip olması ve microSD kart yuvasına yer verilmesi beklenen akıllı telefonun, arka tarafında 3 MP çözünürlüğünde kamera yer alacak. Farklı pazarlarda tek veya çift SIM seçenekleriyla satışa sunulması beklenilen telefonun, işletim sistemi ise belirsizliğini koruyor.

Zira, bazı kaynaklar cihazın Kai OS ile çalışacağını iddia ederken, bazı kaynaklar cihazın Android işletim sistemini kullanacağını dile getiriyor.

hmd global nokia nokia e71
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.