Nokia 9 Modelinin 8GB RAM İle Geleceği İddia Ediliyor

Bir dönemin lider telefon üreticisi Nokia uzun ve sancılı bir sürecin ardından HMD Global ile rotasını yukarıya çevirdi. İlk olarak 3 serisinin dikkat çekmesi, sonrasında ise Nokia 5 ve 6 ile bunu pekiştirmesi yeni cihazlar için bir fırsat yarattı. Günümüzde ise Nokia 9 özellikleri birçok telefon devinin sunmadığı özelliklerle örtüşüyor.

Nokia 9 Modelinin 8GB RAM İle Geleceği İddia Ediliyor

Sızıntılarla sınırlı olan bilgilere geçtiğimiz günlerde Geekbench test sonuçları dahil oldu. Test sonuçlarına göre ise gerçek bir amiral gemisi nasıl olur ya da nasıl olmalıdır sorularının cevabını aldık. Bir süredir gündemden düşmeyen Nokia 9 için 8 GB Ram özelliği ise bu raddede son derece mümkün görünüyor. Test sonuçlarında performans canavarı olarak adlandırılan cihazın işlemci yongası ve RAM miktarı şu an için kesinleşti demek çokta yanlış olmayacaktır.

Snapdragon 835 işlemci yongasıyla üretilecek olan Nokia 9 RAM miktarını 8 GB potasına çıkararak alışılmışın dışında bir performans sunacak. Amiral gemisi arayışını halen daha sürdüren teknoloji devinin bunu 9 serisiyle yakalayacağı aşikâr. Fakat bu bir ara model olarak geçtikten sonra bu standartlarda üst segment cihazları ayrı bir isimle seri üretime dahil edebilir.

Şu sıralar herhangi bir ekran ve kamera bilgisi kesinleşmemesine rağmen işlemci ve RAM miktarı için her şey netleşmiş görünüyor. Aynı zamanda Nokia 9 çıkış tarihi ile birlikte Android Nougat 7.1.1 sürümüyle bizlere ulaşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.