Nokia 9 Modeline Ait Görseli Sızdırdılar

Tanıtım tarihi yaklaşmaya başladıkça Nokia’nın yeni amiral gemisi modelindeki akıllı telefonlarından Nokia 9 hakkında çıkan sızıntıların sayısı da artmaya başladı.

Nokia 9 Modeline Ait Görseli Sızdırdılar

Tanıtım tarihi yaklaşmaya başladıkça Nokia’nın yeni amiral gemisi  modelindeki akıllı telefonlarından Nokia 9 hakkında çıkan sızıntıların sayısı da artmaya başladı. Bugün de Nokia 9 modeline ait olduğu iddia edilmekte olan bir görselin daha sızdırıldığı görüldü.

Çin’de yer alan bir numaralı sosyal medya platformu olarak bilinen Weibo’da paylaşılmış olan ve Nokia 9 modeline ait olduğu iddia edilmekte olan görseller büyük bir şaşkınlık yarattı. Sizlerin de net bir şekilde görebileceği gibi söz konusu görsel içerisinde telefonun arka plakası yer alıyor.

Bu görsele bakıp yola çıkarak Nokia şirketinin yeni amiral gemisi olarak nitelendirilen akıllı telefonu Nokia 9 modelinin 2 kameraya sahip bir şekilde geleceği de kesinleşmiş oldu. Yine bu görselden  kolay bir şekilde anlaşıldığı üzere Nokia 9 modeli içerisindeki parmak izi tarayıcısı ise arka kısımda yer alıyor olacak. Öte yandan yeni görsel ile birlikte cihazın, 5.5 inçlik AMOLED özellikli bir ekrana (QHD + çözünürlük açısından 18: 9 büyüklüğe sahip) sahip olarak geleceği iddiası da desteklenmiş oldu.

En son olarak  ise 140,9 × 72,9 × 7,5 milimetre ölçütlerinde gelecek olması bekleniyor olan cihazın, 750 €luk bir fiyat etiketi ile 2018 senesinin ilk aylarında satışa çıkacak olmasının beklendiğini de söylemeden geçmemeliyiz..

nokia nokia 9 weibo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.