Nokia 9 Modeli İçin FCC Sertifikası Alındı Satış İçin Hazır!

Uzun süredir dillerden düşmeyen Nokia 9 modeli ile ilgili nihayet sona gelindi. ABD üzerinde satışın önünde bulunan en büyük engel olan FCC sertifikası onayı nihayet alındı ve cihazın piyasaya çıkmasının önünde artık bir engel kalmadı.

Nokia 9 Modeli İçin FCC Sertifikası Alındı Satış İçin Hazır!

HDM Global şirketinin yeni amiral gemisi olarak piyasaya girecek olan Nokia 9 modeli için GeekBench skorları ve prototip çalışmalarından sonra şimdi de FCC sertifikasının bilgileri ortaya çıktı. Alınan FCC sertifikası ile birlikte Nokia 9 modelinin ABD satışının önündeki engel ortadan kalkarken ürünle ilgili yeni bilgilere de yer verildi.

Daha önce ortaya çıkan GeekBench skorlarına göre Nokia 9 modelinin Snapdragon 835 yonga setli işlemci ile geleceği kesinleşirken cihazın 4GB ve 8GB olarak iki farklı seçenekle kullanıcılara sunulacağı öne sürülmüştü.

Yeni amiral gemi Nokia 9 modeli artık FCC sertifika onayını da almış durumda. FCC onay belgesinde cihazla ilgili çok net bilgiler verilmese de NFC ve BlueTooth 4.2 desteğinin yer aldığı bu belgelerde göründü.  Yine TA-1004 model Nokia 9 modelinin ise GSM ve CDMA desteğini vereceği belli oldu. FCC sertifikasının alınmasıyla birlikte Nokia 9 modelinin ABD lansmanı önünde herhangi bir engel de kalmamış oldu.

Nokia 9 modelinin ABD üzerinde 700 dolar fiyatla satışa sunulacağı düşünülürken Avrupa üzerinde 750 euro gibi bir fiyattan bahsedilmekte.

Aynı zamanda Nokia 9 modelinin 5.3inç QHD, Snapdragon 835 işlemci, 4GB ve 8GB seçenekleri, 64GB arttırılabilir dahili hafıza ve 13MP çözünürlüğü bulunduran çift lensli kameraya sahip olacağı biliniyor.

İşte TA-1004 Model Nokia 9 Modeli İle İlgili Alınan FCC Belgesi

nokia 9 fcc

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.