Nokia 9 İçin Yeni Görseller Paylaşıldı

Nokia 9 için en net görseller ortaya çıktı. Korumalı kılıfla beraber görüntülense de şimdiye kadar ki en doğru görsel olduğu belirten görsellerle beraber Nokia 9 özelliiikleri de ortaya çıktı. İşte detaylar.

Nokia 9 İçin Yeni Görseller Paylaşıldı

Geri dönüş yapan markalardan biri olan Nokia’nın en çok merak edilen akıllı telefonlarından biri olan Nokia 9 akıllı telefonları için sürekli yeni iddialar ortaya çıkıyor. Bu kez ise telefonların görsellerinin paylaşıldığı ortaya çıktı. Fransa’da bir canlı yayın sırasında paylaşılan yeni Nokia 9 akıllı telefon görüntüleri telefonların nasıl özelliklere sahip olacağını gösteren en net görseller arasında yer aldı. Özellikle telefonların yenilenmiş tasarımı olarak gösterilen yeni tasarım detayları da yine beğeni toplayacak cinsten. Sadece tasarımlar değil beklenen özellikler konusunda da bilgiler veren görsellerin detaylarına geçelim.

Nokia 9 Prototip Görseller

Nokia 9 görsellerinin paylaşıldığı belirtilen canlı yayında özel bir kalıp kullanımı yapılmış durumda. Yani telefonların doğrudan tasarımı ortaya konulmadı. Bunun yerine korumalı bir kalıp kullanılarak sadece ipuçları verildi. Genel olarak çift kamera kullanımı yapıldığı görülen yeni seri akıllı telefonların kalıptan görüldüğü kadar USB Type C bağlantıları, standart kulaklık girişleri ve genişletilmiş bir güç tuşu bulunduğu görülüyor.

Bunun dışında paylaşılan özelliklerde 5.2 inç ekran boyutu ve 2K çözünürlük değeri dikkat çekiyor. Yenilenmiş Snapdragon 835 işlemcileriyle beraber geleceği belirtilen telefonların RAM bellek miktarının ise 4 GB olduğu gözleniyor. Tüm bu özellikler ne kadar doğruyu yansıtıyor? Net tasarım ne zaman ortaya çıkacak? Beklemekteyiz.  

nokia 9 nokia 9 yeni görseller nokia 9 görselleri nokia 9 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.