Nokia 9 Geekbench Test Sonuçları Şaşırttı

Nokia 9 Geekbench test sonuçları olduğu iddia edilen test sonuçlarına göre Nokia 9 rekor kıracak. Telefonların performans değerleri nasıl olacak?

Nokia 9 Geekbench Test Sonuçları Şaşırttı

Nokia artık kesin olarak akıllı telefon dünyasına geri dönüş sağladı. Akıllı telefonlar dünyasına yeni katılan Nokia 6 ve Nokia 5 serilerinde başarı elde eden markanın, yavaş yavaş da olsa bu alanda kendisine kalıcı yer edinmeye başlayan Nokia’nın eksik kalan yönü olarak gösterilen amiral gemisi modeli içinde kolları sıvadığı ortaya çıktı. İddialara göre markanın yenilenmiş olan akıllı telefon modellerinin Nokia 9 olacağı konuşuluyor. Daha önce yayınladığımız haberde de yeni seri akıllı telefonların kalıp içinde görsellerinin ortaya çıktığından bahsetmiştik. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların performans testleri olduğu iddia edilen testler ortaya çıktı.

Nokia 9 Geekbench Testlerinde Yer Alan Detaylar

Yeni seri Nokia 9 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen testlere göre telefonların Snapdragon 835 serisi işlemcileri kullandığı görülüyor. Android için amiral gemisi işlemcilere sahip olduğu belirtilen işlemcilerle beraber Nokia 9 akıllı telefonların genel performans testlerinde ikinci sıraya yer aldığı görülüyor.

iPhone 7 Plus modelinin hemen arkasında yer aldığı görülen Nokia 9 akıllı telefonlarının çoklu çekirdek testlerinde ise ilk sırada yer aldığı görülüyor. Nokia 9 Geekbench test sonuçlarına göreyse tekli çekirdek performansı 2255 değerindeyken, çoklu çekirdek performansının ise 7770 değerinde olduğu görülüyor. İddialar ne kadar doğru bilinmez ama Nokia 9 bu iddialara göre çok başarılı bir model olacak.    

nokia 9 geekbench test snapdragon 835 nokia 9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.