Nokia 9 Bir Kez Daha Göründü

Nokia 9 akıllı telefonlarının belli başlı sistem özellikleri ortaya çıktı. Telefonları sistem özellikleri nasıl olacak? Nokia 9 yeni bir amiral gemisi mi?

Nokia 9 Bir Kez Daha Göründü

Akıllı telefonların başarılı modellerinden biri olması beklenen Nokia 9 akıllı telefonları için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yeni seri Nokia 9 akıllı telefonları için yapılan paylaşımların sonuncusu ise Geekbench testlerinin görüntüleri oldu. Söz konusu paylaşımlarla beraber telefonların sistem özelliklerine ilişkin yeni detaylarda elde edildi.

Geekbench test sonuçları olduğu iddia edilen görsellerde yer alan tüm özellikler ise Nokia 9 akıllı telefonlarının gerçekten ne kadar performanslı olduğunu göstermekte. Yeni seri akıllı telefonların öncelikle işlemci modeli ve RAM bellek miktarı dikkat çekti. Eğer testler doğruysa yeni seri akıllı telefonların sadece bu iki teknik özelliği bile amiral gemisi akıllı telefonlarla mücadele edilmesine olanak sağlayacak.

Nokia 9 Özellikleri Nasıl?

Yayınlanan performans testlerine göre telefonların ilk dikkat çeken özellikleri olan işlemcileri Snapdragon 835 olacak. En güncel amiral gemisi modeli olarak gösterilen Snapdragon 835 serisi işlemcilerin yanında yer alan RAM bellek miktarının ise 8 GB olduğu görülüyor.

Sadece RAM bellek konusunda bile 8 GB gibi bir aralık sunması markanın yeni amiral gemisinin Nokia 9 akıllı telefonları olacağını da göstermekte. Yeni seri akıllı telefonların bunların dışında son olarak işletim sistemi kısmında Android 7.1.1 serisini tercih ettiği de bir başka detay. Tüm bu özellikler ve 750 Euro gibi bir fiyat aralığı ne kadar gerçeği yansıtacak bunun için ise tanıtımı beklemek gerekecek.

nokia 9 Nokia 9 özellikleri Nokia 9 fiyatı Nokia 9 çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.