Nokia 8 Modeliyle Alakalı Yeni Bir İddia

HMD Global şirketinin tarafından geçmiş olduğumuz ay tanıtımı yapılan yeni amiral gemisi olarak öne çıkan Nokia 8 modelinin Avrupa'da satışa çıkacağı biliniyor lakin Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili henüz resmi bir bilgi ise yer almıyor.

Nokia 8 Modeliyle Alakalı Yeni Bir İddia

HMD Global  şirketinin tarafından geçmiş olduğumuz ay tanıtımı yapılan yeni amiral gemisi olarak öne çıkan Nokia 8 modelinin Avrupa'da satışa çıkacağı biliniyor lakin Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili henüz resmi bir bilgi ise yer almıyor. Tabiiki ülkemiz için de belirlenmiş olan bir tarih yer almıyor. Lakin bu durum ise çok yakın bir zamanda değişebilir.

Resmi bir şekilde tanıtımı yapılan ve de Avrupa pazarına bu ay içinde sunulmaya başlanan Nokia 8 modelinden değişik 2 tane yeni modelinde FCC onayını almak amacıyla başvuruya gönderilmiş olduğu haberleri ortaya çıkmaya başladı.

TA-1004 ve de TA-1012 şeklinde isimlendirilmiş olan bu 2 model, tanıtılmış olan klasik Nokia 8 modelinden çok daha fazla  bir bellek kapasitesine sahip şeklinde üretiliyor ve de  64 GB'lık yerine 128 GB'lık bir dahili hafızaya sahip olacak gibi duruyor.

HMD Global şirketi öte yandan cihaza ANT+ isimli desteğini de ekleme konusunda plan yapıyor. Bunun sayesinde Nokia 8 modelinin kullanıcıları sağlık durumlarını da gerçek zamanlı bir şekilde takip edebilecek ve spor yaptığı esnada türlü bilgilere erişim sağlayabilecek.

Bahsi geçmekte olan bu 2 modelin Amerika Birleşik Devletleri'nin pazarında Ekim ayının 2. yarısı itibariyle satışa çıkartılacak olduğu düşünülüyor ancak HMD Global şirketinin yapacak olduğu resmi  bir açıklamaya kadar Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağının konusunda net bir şey söylemek ise ne yazık ki hiç bir şekilde mümkün değil.

hmd global nokia nokia 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.