Nokia 8 Modelinin Türkiye İçerisinde Daha Ucuza Satılabileceği Duyuruldu

Nokia şirketine ait olan amiral gemisi modelindeki akıllı telefonu Nokia 8 modeli, Türkiye'de firmanın tanıtımda bahsetmiş olduğundan daha ucuz bir fiyata satılabilir.

Nokia 8 Modelinin Türkiye İçerisinde Daha Ucuza Satılabileceği Duyuruldu

Nokia şirketine ait olan amiral gemisi  modelindeki akıllı telefonu Nokia 8 modeli, Türkiye'de firmanın tanıtımda bahsetmiş olduğundan daha ucuz bir fiyata satılabilir.

HMD şirketinin tarafından piyasaya sunulmuş olan ilk Nokia markasına sahip amiral gemisi akıllı telefonu bu hafta içerisinde resmi bir şekilde tanıtıldı ve  de bir takım Avrupa ülkelerinde daha önceden sipariş vermek amacıyla mevcut. İyi durumda olan haber şudur ki, Nokia 8 modeli, HMD şirketinin tanıtım etkinliği esnasında açıklamış olduğu kadar pahalı bir durumda olmayacak.

HMD şirketi, Nokia 8 modelinin Avrupa'da yaklaşık olarak 600€ tutarında satın alınabilecek olduğunu belirtmesine karşın, kıtada yer alan pek çok perakendeci  ise akıllı telefonu daha az  bir fiyata satmakta. Örnek olarak, Alman nakliye firmaları O2 ve de Mobilcom Debitel, sırası ile yalnızca 577 € ile 579 € tutarında Nokia 8 modelini sunuyor.

Bunun üstüne de, amiral gemisini O2 üstünden daha önceden sipariş vermiş olan müşterilere, ücretsiz olarak bir Nokia Steel akıllı saatte sunulmaya başlanacak ve bu  belirtilen akıllı saat genel olarak 129,95 €'luk bir perakende satış fiyatıyla satış gerçekleştiriliyor.

Nokia 8 modelini önerilmiş perakende fiyatından çok daha düşük bir fiyata ön sipariş verebilecek olduğunuz başka bir ülke ise Rusya'dır. Megafon şirketi, akıllı telefon amacı ile ön sipariş vermiş olan müşterilerinden yalnızca 575 dolar istemekte.

İndirim çok daha fazla olmasa bile, en azından ilk birkaç hafta içerisinde akıllı telefon satışlarını mutlaka arttırmış olacaktır. Avrupa ülkeleri içerisinde indirimli satışa sunulacak olması Türkiye için ise fazlasıyla umut verici  bir şekilde görünüyor.

nokia nokia 8 hmd global
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.