Nokia 8 Modelini Alanlara Saat Hediye Edilecek

Avrupa pazarı içerisinde ilk önce İngiltere üstünde ön siparişe çıkmış olan Nokia 8 modeli, bu kampanya ile birlikte çok önemli bir sürprizi ise kullanıcılarına sunmuş oluyor. Şimdilik yalnızca İngiltere'de geçerli bir durumda olan pazarlama ile ilgili yeni kampanyası, Nokia 8 modelinin ön siparişi süresince devam ediyor olacak.

Nokia 8 Modelini Alanlara Saat Hediye Edilecek

Avrupa pazarı içerisinde ilk önce İngiltere üstünde ön siparişe çıkmış olan Nokia 8 modeli, bu kampanya ile birlikte çok önemli bir sürprizi ise kullanıcılarına sunmuş oluyor. Şimdilik yalnızca İngiltere'de geçerli  bir durumda olan pazarlama ile ilgili yeni kampanyası, Nokia 8 modelinin ön siparişi süresince devam ediyor olacak.

Sipariş vermiş olan kullanıcıların Nokia saatleri  ise hemen teslim edilmiş olacak, fakat telefonlar için bir zaman daha beklemeleri gerekli olacak. Bu belirtilmiş olan kampanyanın, çok büyük bir ihtimal ile yalnızca İngiltere ile sınırlı kalmayacak olduğu da gelen haberlerin arasında yer alıyor. 2 değişik renk seçeneği ile kullanıcılara yollanacak olan bu akıllı saatlerin, özellikle de spor aktivitelerini detaylı bir şekilde takip edebileceği ve de telefonlarla bütünleşik bir şekilde çalışacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Bunun dışında ise ücretsiz olarak verilecek olan saatler, 50 metrelik bir derine kadar suya dayanıklı ve  de korumalı özelliğine sahip bir camı barındırıyor olacaklar. Nokia 8 modelindeki telefonlara sahip olan kullanıcılar, ise saate ait olan kendi uygulaması ile birlikte telefonun uygulamalarının arsında geçiş işlemi de yapabilecekler.

Gelmiş olan haberlere göre ise, Nokia 8 modeli için farklı ülkelere değişik kampanyalar yapılacak gibi görünmekte.

nokia nokia 8 akıllı saat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.