Nokia 3310 Satışa Sunulur Sunulmaz Kapış Kapış Gidiyor !

Yenilenen Nokia 3310 ile ilgili yeni bazı haberler var ! Nokia 3310 satışa sunulduğu andan itibaren inanılmaz bir ilgiyle karşılandı ve kısa sürede stokları tükendi.

Nokia 3310 Satışa Sunulur Sunulmaz Kapış Kapış Gidiyor !

Akıllı telefon dünyasında ciddi adımlar atamasada aslında cep telefonu dünyasında en köklü ve en ünlü şirketlerden olan Nokia, adeta özüne dönüyor. Şirket, 3310'un yenilenen versiyonu ile karşımıza çıktı ve bu versiyon şimdiden inanılmaz satış rakamlarına ulaştı. Uzun zamandır teknoloji gündemini meşgul eden 3310, satışa sunulmasıyla patlama yaşadı diyebiliriz.

Fiziksel tuş takımı ile karşımıza çıkan, aynı zamanda navigasyon butonlarına sahip olan Nokia 3310, tasarım olarak eski sürüme uyum sağlayabiliyor. Yalnızca tuş yerleştirmeleri biraz farklı gözüküyor. 2 MP arka kamerası bulunan telefon aynı zamanda 2.4 inch boyutunda ekran içeriyor. Nokia Series 30+ işletim sistemine sahip olan cep telefonu, sarı, yeşil ve lacivert renk seçeneklerine sahip. 

NOSTALJİ AKINI

Nokia 3310 ön siparişlerinin inanılmaz fazla olması kuşkusuz çok dikkat çekici bir unsur. Normalde Nokia zaten fiziksel tuş takımına sahip telefonlar üretmeye devam ediyordu ancak Nokia 3310'un, eski 3310'un devam telefonu olması yani yenilenmiş versiyonu olmasıyla büyük bir ilgi görmesi söz konusu oldu. İçerisinde bulunan Snake oyunundan pek çok uygulamaya kadar yenilenme yaşayan 3310, hem sağlam hem de daha teknolojik bir telefon olarak karşımıza çıktı. Bakalım satış rakamları rekor kırmaya devam edecek mi?

nokia 3310
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.