Nokia 3 Modeline Yeni Bir Tane Güncelleme Yayınladılar

Önümüzdeki sene tanıtacak olduğu yeni Nokia akıllı telefonlar üstünde çalışmış olan HMD Global şirketi, yeni güncellemeler paylaşmayı ihmal etmemekte.

Nokia 3 Modeline Yeni Bir Tane Güncelleme Yayınladılar

Önümüzdeki sene tanıtacak olduğu yeni Nokia akıllı telefonlar üstünde çalışmış olan HMD Global şirketi, yeni güncellemeler paylaşmayı ihmal etmemekte. Android 8.0 Oreo işletim sisteminin öncesinde güncellemelerden nasibini almış olan bir başka model ise, Nokia 3 modeli oldu.

Güncellemeler hususunda devamlı olarak bilgi vermiş olan firma, Nokia 3 modelinin direkt olarak Android 8.0 Oreo’ya güncellenecek olduğunu açıklamıştı. Android 7.1.2 modelini pas geçmeye karar vermiş olan firmadan, sürpriz bir  tane ara güncelleme daha geldi.

TA-1032 isimli model numarasına sahip bulunan Nokia 3  modeli için paylaşılan güncelleme, 345 MB büyüklüğünde bir boyuta da sahip. Android 7.1.1 işletim sisteminin kullanılmış olduğu güncelleme ile Aralık ayındaki güvenlik yamaları cihazla buluşturulmuş oluyor.

Bunun yanında ayrıca kullanıcı arayüzünde iyileştirmelere ve de sistem stabilitesini arttırmakta olan çeşitli değişikliklere ev sahipliği yaptığı açıklanan güncelleme, şu an içerisinde dünya genelinde pek çok Nokia 3 modeline de ulaşmış bir halde.

Android Oreo isimli yeni güncellemesinin ise 2 ay içinde cihaz ile buluşacak olması konusunda bir beklenti var. Çünkü, Nokia 5 modeli ve Nokia 6 modeli için test sürecine geçilmiş olduğunu açıklayan firmanın, cihaz için Oreo isimli güncellemesi konusunda gerçekleştirdiği bir açıklama bulunmuyor.

nokia hmd global nokia 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.