Nokia 2 Modelinin Fiyatı Çok Şaşırttı

Nokia şirketinin şu zamana kadar çıkan en ucuz fiyatlı akıllı telefonu olması bekleniyor olan Nokia 2 modelinin Amerika Birleşik Devletleri üstündeki satış fiyatı da kesinleşti.

Nokia 2 Modelinin Fiyatı Çok Şaşırttı

Nokia şirketinin şu zamana kadar çıkan en ucuz  fiyatlı akıllı telefonu olması bekleniyor olan Nokia 2 modelinin Amerika Birleşik Devletleri üstündeki satış fiyatı da kesinleşti. Görünüşe bakılırsa cihaz sadece 99 dolar tutarındaki bir fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Geçmiş olduğumuz günlerde yeni akıllı telefonlarından Nokia 7 modelini resmi bir şekile tanıtan Nokia’nın bu sene içinde 2 tane yeni model daha tanıtacak olduğuna kesin gözü ile bakılmakta. Bu  tanıtılacak cihazların 2 taneside tam bir şekilde zıt noktada yer alan fiyat etiketleri ile satışa çıkmış bulunacak.


Zira bahsi geçmekte olan cihazlardan birincisi Nokia 9 isimli modeli ve de HMD Global şirketinin Nokia markasının altında satışa çıkarttığı amiral gemisi şeklinde karşımızda duruyor olacak. Öteki model de Nokia markasıyla satışa çıkan şu ana kadarki en ucuz fiyata sahip akıllı telefon olarak gelecek.

2 sim kart desteği ile satılacak olduğu açıklanan Nokia 2 modelinin 99 dolarlık bir  fiyatla satışa sunulacak olduğu ve 2 değişik renk seçeneğiyle teknoloji meraklılarına ulaşacak olduğu da belirtildi. Cihaz içerisinde Snapdragon 212 isimli işlemci, 1 GB'lık bir bellek ve 4,000 mAh kapasiteli bir batarya yer alacakken, 4.5 inç büyüklükteki ekranı ve de Android 7.1.1 Nougat isimli işletim sistemi ise Nokia 2  modelinin sahiplerini beklemekte olacak.

hmd global nokia nokia 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.