No70 Artık Göz Kırpıyor Steam'e De Geldi

No70 Eye of Basir isimli Türk korku oyununun çıkmasına az bir süre kaldı. Çıkış tarihi olarak 15 Nisan 2017 gösteriliyor. No70'e dair sayfa Steam platformunda da açılmış durumda.

No70 Artık Göz Kırpıyor Steam'e De Geldi

İnternet ortamında son zamanlarda sık sık yeni Türk oyunlarının piyasaya sürüldüğünü duyuyoruz ancak bu genellikle mobil platform oluyor veyahut çok basit, yalnızca özelleştirilmiş PC oyunları da olabiliyor. Ancak No70 Eye of Basir bu noktada farklı gözüken bir oyun olarak dikkat çekiyor.  Türk oyunu No70 Eye of Basir hikayesinden bahsedecek olursak ; Babaannesi ile beraber yaşayan iki kardeş çocukluk yıllarını sıradan geçirememişlerdir. Esrarengiz olaylara tanık olan bu çocuklar, aradan geçen yirmi yılın ardından tekrar bu olaylarla boğuşmaya başlamaktadırlar. Kardeşlerden biri kaybolur ve diğer kardeş hemen onu bulmak için yollara koyulur. İşte biz aramaya koyulan kardeşi yöneteceğiz yani oyunda kardeşimizi bulma amacında olacağız.

Oyunun çıkış tarihi olarak 15 Nisan 2017'nin gösterilldiğini belirtelim. Oyunun yapımcısı tarafından yayınlanan video ve resimler güzel bir oyunun bizlerle buluşacağını düşündürüyor. Ancak tabii oyun çıktıktan sonra eleştiriler daha sağlıklı yapılabilecektir. Steam platformunda da No70 için özel bir sayfa açılmış vaziyette. Yani artık geriye yalnızca 15 Nisan 2017 tarihini beklemek kalıyor.

 

no70 no70 eye of basir çıkış tarihi türk korku oyunları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.