Nintendo Bu Kez Harry Potter Go İle Geliyor !

Uzun bir zamanın ardından Pokemon Go ile oyun dünyasına hızlı ve kendine yakışır bir giriş yapan Nintendo bu kez de Harry Potter Go oyunu ile kullanıcılarına yepyeni bir oyun heyecanı yaşatmayı amaçlıyor.

 Nintendo Bu Kez Harry Potter Go İle Geliyor !

Uzun bir zamanın ardından Pokemon Go ile oyun dünyasına hızlı ve kendine yakışır bir giriş yapan Nintendo bu kez de Harry Potter Go oyunu ile kullanıcılarına yep yeni bir oyun heyecanı yaşatmayı amaçlıyor.

Pokemon Go ile milyonlarca kişiye ulaşan ve hemen hasılat hemde indirme rekorları kıran Nintendo, paranın tadını aldı. Daha sadece 30 farklı ülkede yayınlanan ve Avrupa'nın birçok ülkesinde halen oyun izni bekleyen meraklıları varken, şirket oyunun ikinci serisi için düğmeye bastı. Bu kez Pokemon Go'nun Harry Potter serisi olarak çıkacak olan oyun yine benzer özelliklerde olacak.
Birçok detayı Pokemon GO ile aynı olmasına rağmen, ismi ve bazı özellikleri şimdilik sadece sır olarak saklanan oyunla ilgili Nintendo'dan da bir açıklama gelmiş değil. Ancak Harry Potter versiyonu içinde bir yalanlama yapmadı. Bu da sadece oyunu resmen söylemek yerine fısıltı üzerinden teknoloji dünyasına yaymak istemesiyle alakalı.
Yakın zamanda çıkan Harry Potter kitabının ardından bu kahramanın tüm yayın ve isim haklarını elinde bulunduran Warner Bros şirketi anlaşmaya varırsa, oyun 2016 yılının son çeyreğinde Harry Potter Go ismiyle önce Android ardından da İOS işletim sistemlerinin güncellemelerine girecek ve birçok ülkede yine çılgınlığa dönüşmeye doğru ilerleyecek.
Ancak bu anlaşmadan önce Nintendo’nun Pokemon Go ile ilgili ülke satış hedeflerini tamamlaması ve oyunun tüm meyvelerini toplaması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.